Blog firmowy

Blog - bądź na bieżąco

Przenoszenie maszyn przemysłowych

W obecnej sytuacji ekonomicznej w Polsce obserwujemy coraz szybszy wzrost gospodarczy co z kolei wpływa na przyspieszenie rozwoju przemysłu w naszym kraju. Wiąże się to z koniecznością szybszej oraz większej produkcji. Aby zaspokoić potrzeby rynku przedsiębiorcy muszą modernizować i rozbudowywać parki maszynowe. Powstają coraz to większe hale produkcyjne aby pomieścić parki maszynowe niezbędne do uzyskania jak najwyższej produkcji.

 

W wyżej wymienionych procesach przedsiębiorcom pomocna będzie profesjonalna relokacja maszyn w celu usprawnienia własnej produkcji lub przeniesienia jej do większej hali. W tej sytuacji warto taką operację powierzyć doświadczonym i wykwalifikowanym fachowcom. Proces relokacji powinien przebiegać sprawnie, szybko i bezpiecznie aby zakład produkcyjny miał jak najmniejszy przestój. Maszyny powinny zostać prawidłowo zdemontowane a następnie zabezpieczone do transportu w celu wyeliminowania możliwość wystąpienia jakichkolwiek uszkodzeń. Cała procedura transportu musi przebiegać z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Na miejscu docelowym maszyny powinny być prawidłowo ustawione ( zgodnie z projektem) ,następnie powinna zostać przeprowadzona procedura poziomowania. Do relokowanych Maszyn muszą zostać wykonane nowe przyłącza elektryczne do których z kolei konieczne jest wykonane pomiarów elektrycznych. Po uruchomieniu niezbędna jest kontrola poprawności pracy maszyny oraz kalibracja osi.

 

Taką profesjonalną obsługę RELOKACJI MASZYN wraz z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa zapewnia firma BITOP.

Zapraszamy do współpracy.


 

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami