Sprzedaż

Nożyce gilotynowe do metalu

                                         
 

 

 
 

Jakie korzyści zakupu sprzętu u nas?

 

  • Wszystkie maszyny posiadają certyfikat CE oraz niezbędne zabezpieczenia wymagane na polskim rynku.
  • Gwarancja
  • Transport gratis.
  • Wprowadzenie maszyny na halę produkcyjną.
  • Uruchomienie maszyny
  • 2 dniowe szkolenie z zakresu obsługi i eksploatacji.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny poparty wieloletnim doświadczeniem

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę.

 

Wysokiej jakości gilotyny do cięcia blachy UPTEC

Gilotyny do metalu są to maszyny które mają zastosowanie w prostych, liniowych cięciach arkuszy blach na dowolne pasy. Maszyny te często nazywane również jako nożyce gilotynowe zbudowane są z dwóch metalowych ostrzy wysokiego gatunku, które w stosunku do siebie są nachylone pod niewielkim kątem. Taka budowa pozwala na szybkie i płynne dzielenie blachy na dowolne pasy. Mimo upływu lat oraz wprowadzania nowych technologii do przemysłu, gilotyny do metalu nadal pozostają najszybszym oraz najtańszym w zakupie i eksploatacji urządzeniem do prostego cięcia blachy.
 

Gilotyny hydrauliczne do cięcia blachy

Gilotyny hydrauliczne są to maszyny do cięcia blach. Do uzyskania odpowiedniej siły wykorzystywanej w tym procesie zastosowany został w nich układ hydrauliczny.

Budowa takiego układu składa się z pary siłowników do których za pomocą zaworów w odpowiedni sposób zostaje doprowadzony olej pod wysokim ciśnieniem wzbudzony przez pompę hydrauliczną. Gilotyny do cięcia blachy tego typu charakteryzują się również konstrukcją , która pozwala na zastosowanie tych maszyn zarówno do cięcia cienkich blach jak i do bardzo grubych.

Gilotyny mechaniczne do blachy

Gilotyny mechaniczne to maszyny do cięcia blachy. W procesie tym wykorzystują układy mechaniczne ( przekładnie lub koło zamachowe) do uzyskania odpowiedniej siły pozwalającej na swobodne cięcie blach. Obecnie gilotyny mechaniczne do blachy w większości przypadków stosowane są do cięcia cienkich materiałów. Konstrukcja oraz budowa gilotyny do metalu tego typu sprawia że cykl cięcia jest bardzo szybki co efektownie wpływa na przyspieszenie produkcji. Gilotyna mechaniczna do blachy zalicza się do najszybszych maszyn w procesie cięcia blachy.

Maszyny do cięcia blachy najwyższej jakości 

Tradycyjne cięcie blach przez nożyce gilotynowe w Erze laserów nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Nowe gilotyny do cięcia blachy sprzedawane przez BITOP zapewniają najwyższe standardy jakości, innowacyjności oraz funkcjonalności w procesie cięcia blach.

W naszej ofercie znajduje się zarówno gilotyna mechaniczna do blachy, jak i urządzenia hydrauliczne oparte na solidnej konstrukcji korpusu, która w połączeniu z wysokiej klasy podzespołami tworzy nowoczesną całość precyzyjnej gilotyny. Nowoczesna konstrukcja i sprawdzona, solidna budowa zapewniają operatorom gilotyny do blachy najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas pracy oraz wydajną eksploatację. Precyzyjne cięcie tworzywa zapewniają wytrzymałe materiały konstrukcyjne oraz najwyższej jakości noże. Cechami charakterystycznymi gilotyny hydraulicznej i mechanicznej jest łatwość obsługi, szybkość działania oraz niskie koszty eksploatacji. Gilotyny do metalu znajdują zastosowanie w dużych zakładach produkcyjnych oraz niewielkich przedsiębiorstwach zajmujących się obróbką metalu. Nowoczesne rozwiązania zastosowane przez firmę UPTEC sprawiają, że zapewniają one bezawaryjną pracę przez długi okres codziennej eksploatacji.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami