Sprzedaż

Olej przekładniowy do skrzyń ORLEN

Profesjonalny olej przekładniowy ORLEN w ofercie firmy BITOP

Bezpieczeństwo i żywotność skrzyni biegów w bardzo dużej mierze uzależnione są od rodzaju stosowanego przez właściciela pojazdu oleju. Przekładnia jest bowiem mechanizmem stosunkowo delikatnym, w związku z czym dobór przeznaczonego dla niej środka ochronnego w sposób nieprzemyślany bardzo szybko owocuje kosztownymi i generującymi wiele stresu wizytami w serwisach. Sposobem na oszczędzenie sobie zmartwień związanych z tego rodzaju problemami jest właśnie olej przekładniowy ORLEN.

Poniżej do Państwa dyspozycji oddajemy zatem szeroki i mocno zróżnicowany asortyment wysokiej jakości olejów pochodzących od polskiego koncernu naftowego ORLEN. Wśród proponowanych przez nas produktów odnajdą Państwo olej Hipol hydrauliczny, a także jego odpowiedniki z linii Platinum Gear w wariantach przeznaczonych m.in. dla następujących układów:

  • automatyczne oraz manualne skrzynie biegów,
  • układy bezstopniowe CVT,
  • mosty napędowe,
  • skrzynie biegów typu Powershift.

Poszczególne warianty olejów przekładniowych ORLEN dostępne są u nas w licznych klasach, adekwatnych do różnych wymagań producentów przekładni, a także w dwóch opcjach wielkościowych – w kanistrach, których objętości wynosi 20 litrów oraz w beczkach o pojemności 205 litrów.

Oleje przekładniowe ORLEN – zastosowania

W zależności od wybranego przez klienta wariantu produktu olej przekładniowy ORLEN może być stosowany w urządzeniach o różnej specyfice. Co do zasady jednak, bazując na asortymencie udostępnianym przez firmę BITOP, będą Państwo w stanie zapewnić wydajną ochronę podzespołów obecnych m.in. w ramach:

  • aut osobowych oraz pojazdów ciężarowych i autobusów wyposażonych zarówno w manualne, jak i automatyczne skrzynie biegów,
  • urządzeń mających za zadanie wspomagać układ kierowniczy,
  • sprzęgieł hydraulicznych montowanych w samochodach ciężarowych i osobowych,
  • przekładni typu Powershift uwzględnianych w konstrukcji ładowarek lub ciągników,
  • rozmaitych innych przekładni pojazdów mechanicznych oraz układów hydraulicznych, które narażone są na trudne warunki eksploatacyjne, takie jak duże prędkości przy jednocześnie niewielkim momencie obrotowym lub odwrotnie – duży moment obrotowy, ale mała prędkość.

Olej Hipol hydrauliczny oraz oleje Platinum Gear – najważniejsze zalety

Do kluczowych atutów, którymi odznacza się dowolny olej przekładniowy ORLEN z naszego asortymentu, zaliczyć należy przede wszystkim jego relatywnie niską cenę, przy zachowaniu receptury wysokiej jakości. Produkty te składają się bowiem z głęboko rafinowanych olejów mineralnych oraz licznych dodatków uszlachetniających, które zapewniają im świetne właściwości smarne, przeciwkorozyjne, przeciwpienne, a także przeciwutleniające. Ich zastosowanie wiąże się z istotną oszczędnością paliwa, płynną pracą układów bez względu na warunki zewnętrzne oraz z możliwością wydłużenia ich żywotności, co z kolei przekłada się również na rzadsze i mniej kosztowne naprawy.

Jeśli zatem zainteresował Państwa olej Hipol hydrauliczny lub dowolny inny proponowany przez nas wariant oleju ORLEN, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu uzyskania porady lub wsparcia w zakresie doboru właściwego produktu.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami