Sprzedaż

Olej hydrauliczny ORLEN

Specjalistyczny olej hydrauliczny ORLEN w asortymencie firmy BITOP

W ramach niniejszej podstrony naszej witryny oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalne oleje hydrauliczne ORLEN wykorzystywane powszechnie w formie medium roboczego stosowanego w ramach układów tłumiących i napędów hydraulicznych. Wyroby tego rodzaju cechują się tzw. nieściśliwością, za sprawą czego możliwe jest ich sprężanie do wysokich ciśnień i uzyskiwanie tym samym bardzo dużej siły w obrębie relatywnie niewielkich napędów.

Olej hydrauliczny ORLEN odznacza się dodatkowo bardzo dobrymi właściwościami smarnymi, stąd wykorzystuje się go także w celu ochrony metalowych elementów maszyn przed przyspieszoną eksploatacją. Dzięki niemu siła tarcia oddziaływająca na poszczególne podzespoły urządzenia ulega istotnemu zredukowaniu, co przekłada się właśnie na zmniejszony stopień ich zużywania.

Do głównych zalet olejów hydraulicznych ORLEN zaliczyć należy ponadto:

  • świetny stosunek ceny do otrzymywanej w zamian jakości,
  • możliwość uzyskania znaczącej poprawy efektywności pracy układów hydraulicznych,
  • wysoki współczynnik ochrony pomp hydraulicznych, przekładający się na ich wydłużoną żywotność,
  • zgodność ze wszystkimi kluczowymi wymogami branżowymi formułowanymi przez czołowe polskie oraz zagraniczne instytucje normalizacyjne,
  • długi czas eksploatacji.

W ofercie posiadamy oleje hydrauliczne ORLEN dostępne w różnych zakresach lepkości oraz występujące w klasach HLPD, HLP, HL i HV. Poszczególne ich warianty proponowane są w 20-litrowych kanistrach lub w beczkach o pojemności 60 albo 205 litrów.

ORLEN Hydrol Extra – olej do zadań specjalnych

Aby opisać Państwu zalety wynikające ze stosowania olejów hydraulicznych ORLEN, poniżej scharakteryzowaliśmy jeden z najlepszych tego typu produktów nie tylko w ofercie samego wspomnianego polskiego koncernu naftowego, ale również jeden z najlepszych na rynku w ogóle.

Produktem tym jest właśnie olej ORLEN Hydrol Extra L-HV wykorzystywany przede wszystkim w celu smarowania układów hydraulicznych obecnych w konstrukcji górniczych oraz maszyn budowlanych, które na co dzień narażone są na wyjątkowo niesprzyjające warunki otoczenia, skrajne temperatury, dużą wilgotność powietrza czy występujące w pompach hydraulicznych ciśnienie robocze osiągające pułap do 50MPa.

Oleje hydrauliczne ORLEN Hydrol Extra L-HV cechują się ponadprzeciętną ochroną przed ścieraniem oraz bardzo wysokim wskaźnikiem lepkości. Ich specjalistycznie opracowana receptura redukuje do minimum ryzyko utleniania nawet przy wyjątkowo dużych temperaturach i ekstremalnych warunkach roboczych. Olej ten istotnie wydłuża również czas zachodzący od momentu jego pierwszej aplikacji do kolejnej, a także znacząco ogranicza częstotliwość występowania usterek, co bezpośrednio przekłada się na krótsze okresy przestojów oraz znacząco zmniejszone koszty związane z konserwacją czy serwisem układów hydraulicznych.

Ponadto ORLEN Hydrol Extra L-HV uwzględnia w swoim składzie liczne uszlachetniające dodatki chroniące układy przed korodowaniem oraz zużyciem na skutek tarcia, gwarantuje wysoki współczynnik filtrowalności, a także pozwala na pracę w szerokim zakresie temperatur.

Na co zwracać uwagę wybierając olej hydrauliczny ORLEN?

Spośród kluczowych parametrów olejów hydraulicznych ORLEN czy produktów tego typu dowolnej innej marki wyszczególnić należy przede wszystkim temperaturę zapłonu oraz płynięcia, a także lepkość kinematyczną wyrażaną w jednostkach mm2/s – ze względu na zmieniającą się wartość tego parametru w zależności od temperatury, zwykle podaje się jego wartość specyficzną dla 40°C.

W przypadku jakichkolwiek pytań, czy problemów z podjęciem decyzji nasz personel doradczy pozostaje do Państwa pełnej dyspozycji. Gwarantujemy, że wspólnie odnajdziemy olej hydrauliczny ORLEN precyzyjnie dostosowany do Państwa potrzeb.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami