Sprzedaż

Prasy krawędziowe UPTEC

 
                 
 
                


UPTEC producent maszyn do obróbki metalu

Firma UPTEC jest cenionym na rynku producentem specjalistycznych maszyn do obróbki metalu, takich jak prasa krawędziowa czy nożyce gilotynowe. Jej główny zakład produkcyjny znajduje się w Turcji. Wszystkie wyprodukowane w nim maszyny przemysłowe mogą pochwalić się najwyższą jakością, innowacyjnymi rozwiązaniami, usprawniają ich użytkowanie. W maszynach marki UPTEC zastosowane zostały najnowsze technologie oraz podzespoły najwyższej jakości zachodnich producentów, co pozwala na uzyskanie efektywnych wyników w procesach produkcyjnych. 

Nowe prasy krawędziowe i nożyce gilotynowe UPTEC

Nowe gilotyny do metalu i prasy krawędziowe UPTEC cechują się niezawodnością oraz solidną konstrukcją, dzięki czemu mogą pracować wiele lat, utrzymując najwyższe parametry jakości. Nasze wewnętrzne możliwości projektowe i inżynierskie, które idą w parze z szerokim zakresem produkcji, pozwalają na zaoferowanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.
Maszyny do obróbki metalu UPTEC spełniają najwyższe standardy jakości i są zgodne z normami CE, a także z przepisami bezpieczeństwa Unii Europejskiej. 

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami