Sprzedaż

Używane gilotyny do metalu

Hydrauliczne gilotyny używane

Firmy zajmujące się profesjonalną obróbką metali potrzebują maszyn o wysokiej wydajności. Gilotyny do metali oraz blach wyróżniają się szybkością pracy, precyzją i bezpieczeństwem użytkowania. Ponadto nie ogrzewają obrabianego metalu, dlatego znajdują swoje miejsce w każdym nowoczesnym zakładzie. Zakup nowego sprzętu jest jednak poważnym wydatkiem, dlatego wiele przedsiębiorstw decyduje się na gilotyny używane. W ten sposób można otrzymać bardzo dobre urządzenie w przystępnej cenie, które znacząco usprawni procesy produkcyjne.

Gilotyny używane – dlaczego warto w nie zainwestować?

Największą zaletą urządzeń z drugiej ręki jest dużo niższy koszt zakupu. W porównaniu do fabrycznie nowego sprzętu mowa nawet o kilkudziesięciu procentach zniżki. Ostateczną cenę ustala się na podstawie stanu technicznego, roku produkcji, liczonego w godzinach przebiegu oraz marki maszyny. W związku z tym znajdujące się w naszej ofercie gilotyny używane z pewnością nie obciążą firmowego budżetu.

Dokładnie sprawdzamy urządzenia przed oddaniem ich do sprzedaży. Oznacza to przeprowadzenie testów, zweryfikowanie dokumentacji oraz wykonanie dokładnego przeglądu technicznego. Efektem naszej pracy jest upewnienie się, że gilotyny używane spełniają wszelkie wymagania związane z bezpieczeństwem i wydajnością. Dopiero po sprawdzeniu każdego aspektu działania maszyny decydujemy się opublikować ofertę. W praktyce oznacza to, że hydrauliczne gilotyny nadają się do dalszej, długoletniej eksploatacji.

Większość urządzeń ma ok. 10 lat, choć zdarzają się modele starsze i nowsze. Każdy z nich posiada przy tym pełne wyposażenie (m.in. sprawnie funkcjonujące sterowniki, regulowane zderzaki, podpory, naostrzone noże). Maszyny z defektami są dyskwalifikowane ze sprzedaży ze względu na swoje braki.

Kolejne modele używanych gilotyn hydraulicznych pojawiają się w naszej ofercie wraz z czasem, dlatego zachęcamy do odwiedzania strony w celu znalezienia urządzeń odpowiadających potrzebom. Selekcjonujemy sprzęt uznanych marek w dobrym stanie technicznym, aby do rąk klientów trafiały wyłącznie najlepsze produkty.

Serwis gilotyn używanych

Nawet zupełnie nowy sprzęt wymaga regularnych przeglądów czy napraw w przypadku awarii. Jako profesjonalny sprzedawca dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu i otrzymali kompleksową pomoc w zakresie eksploatacji maszyn. Otrzymane od nas gilotyny używane mogą zostać uruchomione przez specjalistów, którzy upewnią się, że wszystko zostało wykonane zgodnie z zasadami. Ponadto przeprowadzą szkolenie dotyczące obsługi maszyny oraz bezpieczeństwa pracy z gilotyną hydrauliczną. Na wszelkie zgłoszenia awarii czy innych problemów z działaniem maszyn reagujemy niezwłocznie. Nasz serwis szybko przywróci je do pierwotnego stanu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich, których zainteresowały nasze gilotyny używane. Proponowana cena maszyn z pewnością zwróci Państwa uwagę. Rozmowa będzie też doskonałą okazją do odpowiedzenia na pozostałe pytania związane z ofertą.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami