Sprzedaż

Używane prasy krawędziowe

Używane prasy krawędziowe

Współczesny przemysł to świat, którym rządzi wydajność, precyzja i wytrzymałość. Możliwość realizowania zleceń z idealną powtarzalnością stanowi jeden z podstawowych wymogów wobec zakładów produkcyjnych, zajmujących się obróbką metalu. Prasa krawędziowa stanowi jedno z podstawowych narzędzi w arsenale wytwórni, jednakże zakup nowego egzemplarza to poważny wydatek. W takiej sytuacji warto rozważyć, czy nie najlepszym rozwiązaniem będzie wybór używanego urządzenia.

Prasa krawędziowa używana - nie znaczy gorsza

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wcześniej eksploatowana prasa krawędziowa może sprawiać problemy i z czasem będzie generowała wydatki, które uczynią cały zakup nieopłacalnym. Jednakże firma BiTOP zapewnia swoim klientom kompleksowy zestaw usług, umożliwiających zakup używanych maszyn na wyjątkowo korzystnych warunkach. Przede wszystkim wystawione na sprzedaż prasy krawędziowe posiadają udokumentowany przebieg, historię napraw oraz listę wyposażenia dodatkowego, dzięki czemu nabywca uzyskuje rzetelne informacje na temat urządzenia. W ofercie znajdują się sprawdzone i pewne maszyny, których stan został potwierdzony przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dbałość o dokumentację sprawia, że klient nie musi obawiać się, że stemple, matryce, ramiona mocujące oraz zderzaki sprostają wymogom długotrwałej pracy pod dużym obciążeniem. Używane prasy krawędziowe są zwykle pozbawione gwarancji producenta, przez co potencjalni nabywcy mają obawy związane z serwisowaniem we własnym zakresie. Firma BiTOP wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje pomoc podczas konserwacji oraz potencjalnych napraw urządzenia. Dzięki temu do nowego właściciela trafia sprawdzona, gotowa do pracy maszyna obarczona niskim ryzykiem nieprzewidzianych usterek. Podobnie jak w przypadku dystrybucji fabrycznie nowych urządzeń, klient nie musi obawiać się, że w wyniku awarii będzie miał problemy ze znalezieniem części zamiennych, co mogłoby unieruchomić nie tylko samą prasę krawędziową, ale również cały zakład.

Maszyny gotowe do działania

Pod praktycznie wszystkimi względami używane prasy krawędziowe są obsługiwane tak samo, jak nowe egzemplarze. Dotyczy to również przygotowania maszyny do rozruchu w warsztacie klienta. Pracownicy firmy BiTOP zapewniają wsparcie podczas procedury uruchomienia, co stanowi również najlepszą gwarancję, że prasa krawędziowa jest w pełni sprawna, a jej stan techniczny odpowiada dokumentacji. Kolejnym ważnym elementem podczas zakupu maszyny tego typu jest przeprowadzenie odpowiednich szkoleń, aby pracownicy zakładu mogli samodzielnie przystąpić do obsługi urządzenia. Przygotowanie personelu nie tylko pozwala szybko zdobyć wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonywania obowiązków, ale również zmniejsza ryzyko uszkodzenia maszyny podczas eksploatacji. Ze względu na fakt, że używane prasy krawędziowe są z oczywistych względów bardziej narażone na uszkodzenia, odpowiednie przygotowanie do użytkowania stanowi równie ważny etap zakupu, co potwierdza historia napraw oraz satysfakcjonujący stan techniczny.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami