Sprzedaż

GALKOP 150

Olej hydrauliczno-przekładniowy ORLEN

Olej hydrauliczno-przekładniowy ORLEN GALKOP 150

Opis produktu

GALKOP 150

Jakość:  
Lepkość: ISO VG: 150

Dostępne opakowania:
beczka: 205L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

Olej hydrauliczno-przekładniowy GALKOP 150

Specjalistyczne maszyny wymagają złożonej ochrony przed tarciem. Wysokie obciążenie instalacji hydraulicznej oraz przekładni generuje nie tylko wysoką temperaturę, ale również przyczynia się do zanieczyszczenia oleju opiłkami metalu, co zmniejsza jego możliwości ochronne. Aby zapewnić maksymalną ochronę, należy sięgnąć po olej GALKOP 150.

Charakterystyka

Olej hydrauliczno-przekładniowy Orlen GALKOP 150 powstał z myślą o pracy w wyjątkowo trudnych warunkach, dlatego baza z głęboko rafinowanego oleju mineralnego została wzbogacona szeregiem dodatków. W skład płynu wchodzą uszlachetniacze przeciwzużyciowe (AW) oraz przeciwzatarciowe (EP), a także inhibitory utleniania. Obecność tej ostatniej substancji spowalnia reakcje chemiczne związane z powstawaniem korozji, a także odpowiada za utrzymanie wysokiej jakości ochrony nawet w przypadku zanieczyszczenia oleju. Ze względu na skład oraz wysoką lepkość GALKOP 150 olej może być eksploatowany przez długie okresy w miejscach wymagających płynów o kategorii HLP i CLP.

Zastosowanie

Podstawowym zastosowaniem oleju GALKOP 150 jest przekazywanie siły napędowej w instalacjach hydraulicznych oraz smarowanie przekładni mechanicznych. Wysoka lepkość oraz szereg dodatków sprawia, że płyn doskonale sprawdza się w maszynach przemysłowych i górniczych – nawet tych użytkowanych na podziemnych wyrobiskach. Gęsta konsystencja zapewnia znakomite parametry podczas pracy z układami napędu i sterowania hydraulicznego, a także świetną ochronę w przypadku przekładniach stożkowych oraz walcowych, wyposażonych zarówno w zęby proste, jak i skośne. Ochrona przed utlenieniem pozwala korzystać z oleju w miejscach narażonych na obecność wilgoci, natomiast wysoka lepkość zwiększa żywotność płynu, zapewniając dłuższą ochronę maszyn przed uszkodzeniami. Możliwość zastosowania oleju zarówno w systemach hydraulicznych, jak i wewnątrz przekładni sprawia, że GALKOP 150 to uniwersalny wybór dla użytkowników ciężkiego sprzętu, poszukujących wszechstronnego płynu do pracy w trudnych warunkach.

Normy, aprobaty, specyfikacje

DIN 51 524 cz.2-HLP
DIN 51 517 cz. 3-CLP
Oleje posiadają w klasach lepkościowych VG 46 ,68, 100, 150 zostały dopuszczone do stosowania w górnictwie i posiadają certyfikat wydany przez Główny Instytut Górnictwa uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa .


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami