Sprzedaż

GALKOP 68

Olej hydrauliczno-przekładniowy ORLEN

Olej hydrauliczno-przekładniowy ORLEN GALKOP 68

Opis produktu

GALKOP 68

Jakość:  
Lepkość: ISO VG: 68

Dostępne opakowania: 
beczka: 205L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

Olej hydrauliczno-przekładniowy GALKOP 68

Wysoka jakość, dodatki uszlachetniające oraz klasa lepkości VG 68 sprawia, że olej hydrauliczno-przekładniowy marki Orlen oferuje wszechstronną ochronę dla maszyn przemysłowych oraz górniczych. Już od chwili rozruchu płyn zapewnia doskonałe właściwości ochronne, co pomaga zwiększyć żywotność maszyn.

Charakterystyka

GALKOP 68 to płyn spełniający wymogi kategorii HLP dla olejów hydraulicznych oraz CLP dla wyrobów przeznaczonych do stosowania w przekładniach. Oznacza to, że oprócz zróżnicowanego zastosowania, formuła oleju obejmuje dodatki przeciwzużyciowe (AW), przeciwzatarciowe (EP) oraz czynniki przeciwdziałające procesowi utleniania. Pozwala to zapewnić kompleksową ochronę przed tarciem, zużyciem, a także zabezpieczyć metalowe powierzchnie przed korozją. Klasa lepkości 68 sprawia, że olej bardzo szybko dociera do wszystkich zakamarków instalacji, oferując ochronę nawet w niskich temperaturach. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości oleju mineralnego jako podstawy GALKOP 68 stanowi perfekcyjny wybór dla maszyn, które wymagają kompleksowego zabezpieczenia już od pierwszych chwil po uruchomieniu.

Zastosowanie

Zgodnie ze swoją nazwą olej hydrauliczno-przekładniowy jest przeznaczony do użytkowania w zróżnicowanych rodzajach urządzeń przemysłowych oraz górniczych. Dzięki spełnieniu szeregu rygorystycznych wymagań, GALKOP 68 sprawdzi się w przypadku mechanizmów przenoszenia siły, układach napędowych oraz sterowania, które wykorzystują podzespoły hydrauliczne. Jednocześnie olej może być stosowany w przypadku przekładni stożkowych i walcowych o zębach prostych oraz skośnych. Ochrona zapewniania przed utlenianiem oraz dodatki wydłużające żywotność sprawiają, że GALKOP 68 zagwarantuje bezpieczną pracę w ekstremalnych temperaturach (pomiędzy 210 a -25° Celsjusza) oraz podczas eksploatacji na wyrobiskach górniczych – również tych podziemnych. Za sprawą certyfikatu Głównego Instytutu Górnictwa, olej marki Orlen zapewni doskonałą ochronę bez obaw o zatarcie lub problemy z przekazywaniem siły w trudnych warunkach. GALKOP 68 to formuła stworzona z myślą o doskonałych osiągach, niezależnie od okoliczności.

Normy, aprobaty, specyfikacje

DIN 51 524 cz.2-HLP
DIN 51 517 cz. 3-CLP
Oleje posiadają w klasach lepkościowych VG 46 ,68, 100, 150 zostały dopuszczone do stosowania w górnictwie i posiadają certyfikat wydany przez Główny Instytut Górnictwa uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa .
Dopuszczenie FERRIT


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami