Sprzedaż

GREASEN N-EP 00/000

Smary ORLEN

Smary ORLEN GREASEN N-EP 00/000

Opis produktu

 

GREASEN N-EP 00/000


Dostępne opakowania:
9 kg
4,5 kg
Stan: nowy

Smar GREASEN N-EP 00/000

Uniwersalny i odporny smar GREASEN N-EP 00/000 zapewni ochronę pojazdom w wyjątkowo szerokim zakresie temperatur, dbając przy tym o zabezpieczenie powierzchni przed wilgocią i korozją. To wyjątkowo wszechstronny smar, który skutecznie chroni elementy nawet przed słoną wodą, co czyni z niego idealny wybór dla samochodów oraz sprzętu funkcjonującego w trudnych warunkach.

Charakterystyka smaru litowo - wapniowego

GREASEN N-EP 00/000 to półpłynny smar litowo wapniowy, który powstał na bazie olejów naftenowych o zróżnicowanych właściwościach. Obecność uszlachetniaczy EP (przeciwzużyciowych) i AW (przeciwzatarciowych) zapewniło znacznie lepszą wydajność smaru oraz wydłuża żywotność części poprzez dodatkową redukcję tarcia. Zagęszczenie z wykorzystaniem litu i wapnia to kolejny atut GREASEN N-EP 00/000, gdyż smar otrzymał doskonałe właściwości antykorozyjne i antyutleniające. Odporność na wilgoć – w tym słoną wodę – skutecznie utrudnia powstawanie rdzy, nawet w przypadku pojazdów wykorzystywanych w trudnych warunkach, zarówno w terenie, jak i w mieście.

Zastosowanie smaru GREASEN N-EP 00/000

GREASEN N-EP 00/000 powstał w celu zapewnienia ochrony i redukcji tarcia w pojazdach osobowych, ciężarowych, budowlanych, autobusach oraz innych maszynach użytkowych. Ze względu na półpłynną konsystencję oraz doskonałe walory ochronne, smar może być stosowany do okresowego użytkowania w łożyskach ślizgowych, tocznych oraz centralnych układach smarowania, które są zgodne z normą DIN 75203 zgodnie z aprobatą MAN 283 Li-P 00/000. GREASEN N-EP zachowuje pełną skuteczność w zakresie temperatur od -30 do 90° Celsjusza, dzięki czemu smar może być stosowany nawet w przypadku mechanizmów poddawanych dużym obciążeniom i ekstremalnym czynnikom termicznym. Dodatkowym atutem jest możliwość krótkotrwałej pracy w temperaturze do 120° Celsjusza, co pozwala sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom bez konieczności natychmiastowej wymiany zużytego oleju. Jednocześnie GREASEN N-EP 00/000 jest w stanie zachować płynność nawet w obliczu siarczystych mrozów, co czyni go doskonałym wyborem dla koparek lub sprzętu budowlanego, który musi zachować wysoką skuteczność nawet w środku zimy.

 


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami