Sprzedaż

HIPOL GL-4 85W-140

Olej przekładniowy do skrzyń ORLEN

Olej przekładniowy do skrzyń ORLEN HIPOL GL-4 85W-140

Opis produktu

 

HIPOL GL-4 85W-140

 
Jakość: API: GL-4
Lepkość: SAE: 85W-140
Stan: nowy

Przekładniowy olej HIPOL GL-4 85W-140

Oryginalny olej HIPOL GL-4 85W-140 wykorzystywany jest do smarowania przekładni samochodowych nie tylko w okresie letnim, ale również w okresie zimowym. Warto wspomnieć także o tym, że olej mineralny Orlen może być wykorzystany w układach hydrauliki siłowej.

Jakie zastosowanie?

Olej HIPOL GL-4 85W-140 wykorzystywany jest najczęściej do smarowania maszyn rolniczych o dużych prędkościach i stosunkowo niewielkim momencie obrotowym. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby opisywany olej wykorzystać w małych prędkościach i przy wysokim momencie obrotowym. Wielosezonowy olej na tle konkurencyjnych środków smarujących wyróżnia się bardzo dobrymi własnościami smarnymi. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo wysoka odporność na utlenianie czy też bardzo wysoka zdolność do przenoszenia obciążeń.

Najlepszy olej do smarowania skrzyni biegów

Skrzynie biegów, jak powszechnie wiadomo, pełnią bardzo ważną rolę w prawidłowym poruszaniu się różnorodnych pojazdów. W dużym skrócie mówiąc to właśnie skrzynie biegów odpowiada na prawidłowe przełożenie układu napędowego. Pamiętać należy o tym, że tylko umiejętnie dobrany olej przekładniowy jest w stanie zagwarantować prawidłową pracę skrzyni biegów na maksymalnych obrotach. Olej HIPOL GL-4 85W-140 nie tylko smaruje, ale również chłodzi jednostkę napędową, dzięki czemu można zapomnieć o przegrzaniu nawet w bardzo trudnych warunkach. Specjalny skład dobrany został przez producenta w taki sposób, aby zmniejszyć tarcie kluczowych części mechanizmu. Olej przekładniowy zapewnia także pełną ochronę przed korozją i różnego typu zanieczyszczeniami.

Czym charakteryzują się oleje klasy GL-4?

АРІ GL-4 to bardzo popularne oleje przekładniowe, które w swoim składzie zawierają dużą ilość drogocennych dodatków uszlachetniających. Olej z klasy АРІ GL-4 wykorzystywany jest najczęściej w przekładniach hipoidalnych. HIPOL GL-4 85W-140 to idealne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują niezawodnego smarowidła do nowoczesnych manualnych skrzyń biegów. W olejach GL-4 znaleźć można także dodatki EP, czyli specjalne dodatki, które odpowiadają za niwelowanie tarcia.
 

Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami