Sprzedaż

HYDROL EXTRA L-HV

Olej hydrauliczny ORLEN

Olej hydrauliczny ORLEN HYDROL EXTRA L-HV

Opis produktu

HYDROL EXTRA L-HV

Jakość: ​ISO 6743/4 – HV
Lepkość: ​ISO VG: 32, 46, 68

Dostępne opakowania:
kanister: 20 L
beczka: 60 L
beczka: 205 L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

HYDROL EXTRA L-HV

Ekstremalnie niskie temperatury, ogromne ciśnienie, korozja oraz gwałtownie zmieniające się warunki stanowią duże wyzwanie dla maszynerii. Niezależnie od tego, czy mowa kopalniach, kamieniołomach czy placach budowy, zapewnienie sprawnego i bezpiecznego działania w takich miejscach wymaga ochrony, którą może zapewnić jedynie olej hydrauliczny HYDROL EXTRA L-HV.

Gdzie zastosować?

Oleje segmentu HV powstały, aby stawić czoła najtrudniejszym warunkom, w jakich pracować mogą instalacje hydrauliczne. Ich zadaniem jest zapewnienie smarowania i przeniesienia siły nacisku w układach maszyn górniczych, budowlanych oraz pracujących pod znacznym obciążeniem instalacji przemysłowych. Wysoka lepkość na poziomie 150 oraz temperatura płynięcia w zakresie od -42°C do -39°C sprawia, że HYDROL EXTRA L-HV zapewnia doskonałe parametry pracy nawet w środku zimy. Rozruch silnika nie jest związany z ryzykiem zatarcia lub uszkodzenia instalacji, gdyż pomimo temperatury olej utrzymuje niezbędne parametry.

Dlaczego warto?

Oprócz wspominanych powyżej zalet, olej hydrauliczny HYDROL EXTRA L-HV został wzbogacony czynnikami przeciwzużyciowymi (AW) i przeciwzatarciowymi (EP), aby zapewnić maksymalną ochronę ruchomych części. Zmniejszenie oporów przekłada się bezpośrednio na żywotność maszyny, gdyż ogranicza to ścieranie elementów w wyniku procesów ściernych, a także redukuje siłę, jaka jest potrzebna do wprawienia instalacji w ruch. Oleje hydrauliczne EXTRA L-HV zawierają czynniki stabilizujące konsystencję płynu w przypadku kontaktu z wodą, a także pomagają utrzymać wysoką filtrowalność i ograniczyć ryzyko kawitacji. Znakomita odporność na zrywanie czyni z olejów EXTRA L-HV doskonały wybór dla maszyn działających pod wysokim ciśnieniem przez wiele godzin bez przerw. Utrzymanie niskiego wskaźnika lepkości kinetycznej w temperaturze 40°C – od 32,7 do 66 – sprawia, że oleje charakteryzują się znakomitymi parametrami pracy również w wyższych temperaturach, a stabilność termiczna pozwala funkcjonować maszynom w ekstremalnych warunkach.

Normy, aprobaty, specyfikacje

​ISO 11158
DIN 51524 cz.3
Parker Denison: HF-0, HF-1, HF-2
Eaton (Vickers): I-286-S, M-2950-S


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami