Sprzedaż

HYDROL L-HM/HLP 32

Olej hydrauliczny ORLEN

Olej hydrauliczny ORLEN HYDROL L-HM/HLP 32

Opis produktu

HYDROL L-HM/HLP 32

 
Jakość: Klasa jakości wg ISO 11158 – HM
Lepkość: ISO VG: 32

Dostępne opakowania:
kanister: 20 L
beczka: 60 L
beczka: 205 L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

Olej hydrauliczny Orlen HYDROL L-HM/HLP 32

 

Oleje hydrauliczne L-HM/HLP to wysokiej jakości mieszanka oleju bazowego i dodatków uszlachetniających, które są odpowiedzialne za ich najważniejsze właściwości. Oleje przeznaczone są do hydrostatycznych układów hydraulicznych, w których zapewniają zwiększenie odporności na korozję, utlenianie i skutki mechanicznego zużycia. Olej hydrauliczny Orlen to wysokiej jakości produkt, który zwiększa żywotność i polepsza parametry działania urządzeń, w których jest stosowany.

 

Najważniejsze zalety

 

W układach hydraulicznych powierzchnie elementów, pomiędzy którymi następuje tarcie, z czasem ulegają naturalnemu zużyciu. Olej hydrauliczny Orlen HYDROL L-HM/HLP 32 to idealny sposób na zmniejszenie skutków tego zużycia, co przekłada się na żywotność urządzenia, a co za tym idzie również przewidywanego czasu eksploatacji. Układy hydrauliczne, w których stosowany jest olej, wymagają mniej kosztownych zabiegów konserwatorskich. Zastosowanie wysokiej jakości oleju prowadzi więc do sporych oszczędności.

 

Do czego stosowany jest olej hydrauliczny HYDROL L-HM/HLP 32?

 

Olej hydrauliczny HYDROL L-HM/HLP 32 wykorzystywany może być we wszystkich układach, które pracują pod zwiększonym obciążeniem. Trudne warunki pracy i zwiększona wilgotność mogą prowadzić do szybszego zużywania maszyn, czemu zapobiec można przez stosowanie odpowiednio dobranego oleju. Właściwości antykorozyjne oleju pozwalają na lepsze zadbanie o właściwe i bezpieczne działanie tego typu urządzeń. Olej idealnie sprawdza się w układach wysokoobciążonych jak wszelkiego typu hydrauliczne mechanizmy regulujące, przekładnie i wiele innych.

 

Jakie normy spełnia olej HYDROL L-HM/HLP 32?

 

Olej spełnia szereg norm i wymogów dla poszczególnych specyfikacji. Wymienić tu należy przede wszystkim DIN 51524 i ISO 6743-4. Preparat ma aprobaty ZETOR, Bosch Rexroth RE 90220-01, MAG/ Cincinnati Machine P-68 i Denison Hydraulics HF2/HF1/HF0. Został oficjalnie dopuszczony do stosowania w urządzeniach wykorzystywanych w górnictwie, o czym świadczy certyfikat bezpieczeństwa Głównego Instytutu Górnictwa.

 


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami