Sprzedaż

HYDROL POWER L-HV

Olej hydrauliczny ORLEN

Olej hydrauliczny ORLEN HYDROL POWER L-HV

Opis produktu

HYDROL POWER L-HV

Jakość: ​ISO 6743/4 – HV
Lepkość: ​ISO VG: 32, 46, 68

Dostępne opakowania:
kanister: 20 L
beczka: 60 L
beczka: 205 L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

 

HYDROL POWER L-HV

Wysoka lepkość, doskonała stabilność termiczna oraz odporność na ciśnienie sprawia, że olej hydrauliczny HYDROL POWER L-HV stanowi idealny wybór dla instalacji pracujących w najtrudniejszych warunkach.

Gdzie zastosować?

HV to kategoria olejów hydraulicznych przewidzianych do najtrudniejszych zadań. Dzięki głębokiej rafinacji, obecności inhibitorów utleniania oraz modyfikatorów lepkości POWER L-HV wykazuje się doskonałą stabilnością nawet w wyjątkowo zmiennych warunkach – zarówno w przypadku instalacji stałych, jak i mobilnych. Duży zakres tolerancji na niskie temperatury – temperatura płynięcia wynosi do -36°C do -39°C – oraz niski wskaźnik lepkości kinetycznej w temperaturze 40°C – od 32,3 do 66 – pozwala wykorzystać olej hydrauliczny POWER L-HV w nawet najbardziej wymagających miejscach. Uszlachetniacze wspomagają również ochronę przed wilgocią, a płyn doskonale znosi wysokie ciśnienie, co pozwala utrzymać stabilne parametry przekazywania nacisku. Cechy te sprawiają, że POWER L-HV stanowi świetny wybór podczas obsługi maszyn przemysłowych w zakładach, jak i przenośnego sprzętu pracującego w trudnych warunkach – np. w kopalniach, kamieniołomach lub placach budowy.

Dlaczego warto?

Oprócz opisanych powyżej atutów oleje hydrauliczne POWER L-HV otrzymały szereg dodatków przeciwzużyciowych (AW) i przeciwzatarciowych (EP), które znacznie wydłużają żywotność instalacji poprzez redukcję tarcia i lepsze zabezpieczenie przed ścieraniem. Zachowanie wysokiej filtrowalności niezależnie od czynników termicznych jest kluczowe dla uniknięcia zjawiska kawitacji, które mogłoby uszkodzić instalację podczas stosowania oleju o wysokiej lepkości. Jednocześnie POWER L-HV doskonale znosi pracę ciągłą, nawet w środowisku wilgotnym, gdyż obecne w oleju uszlachetniacze pozwalają zachować odpowiednią gęstość oraz uniemożliwiają zerwanie nawet w przypadku kontaktu z wodą. Wysoka lepkość i stabilność charakteryzująca wszystkie trzy rodzaje olejów POWER L-HV sprawiają, że nie tracą one właściwości nawet podczas gwałtownego wzrostu temperatury, dzięki czemu świetnie nadają się podczas intensywnej eksploatacji przez cały rok.

Normy, aprobaty, specyfikacje

​ISO 11158
DIN 51524 Part 3

Aprobaty:
Parker Denison HF-0, HF-1, HF-2
HYDROL POWER L-HV

Spełnia lub przewyższa wymagania:
Bosch Rexroth RE 90220-01
MAG/ Cincinnati Machine P-68, 69, 70
Eaton (Vickers) M-2950-S
Eaton (Vickers) I-286-S
JCMAS HK-1 (ISO 32, 46)
DYNAVIS® Performance Standard


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami