Sprzedaż

HYDROL PREMIUM HLP-D 32

Olej hydrauliczny ORLEN

Olej hydrauliczny ORLEN HYDROL PREMIUM HLP-D 32

Opis produktu

HYDROL PREMIUM HLP-D 32

Jakość:  
Lepkość: ISO VG: 32

Dostępne opakowania:
kanister: 20 L
beczka: 60 L
beczka: 205 L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

HYDROL PREMIUM HLP-D 32

Niskie temperatury to wyzwanie dla oleju hydraulicznego, ale jeżeli dodamy do tego kontakt z wodą lub skondensowaną parą wodną, uzyskamy wyjątkowo trudne warunki pracy. Olej hydrauliczny HYDROL PREMIUM HLP-D 32 został stworzony specjalnie z myślą o zapewnieniu skutecznej ochrony maszyn w niesprzyjającym otoczeniu.

Gdzie zastosować?

Kategoria olejów HLP-D wyróżnia się na tle innych produktów obecnością środka myjącego, którego zadaniem jest neutralizacja czynników mających negatywny wpływ na płyn – głównie wilgoci. Detergenty stabilizują olej hydrauliczny w przypadku kontaktu z wodą lub parą i pozwalają zachować parametry umożliwiające dalszą pracę. Temperatura płynięcia w przypadku HLP-D 32 wynosi -34°C, co umożliwia bezproblemowe funkcjonowanie instalacji podczas zimowych miesięcy bez żadnych przeszkód. Niska lepkość kinetyczna w temperaturze 40°C (31,1) ułatwia rozprowadzenie oleju podczas rozruchu instalacji, co zmniejsza tarcie, redukuje opory, a co za tym idzie również i zużycie części.

Olej hydrauliczny HYDROL PREMIUM HLP-D 32 - Dlaczego warto?

Oprócz fenomenalnych właściwości związanych z odpornością na wilgoć oraz niską temperaturę, oleje hydrauliczne HLP-D 32 posiadają również domieszki przeciwzużyciowe (AW) i przeciwzatarciowe (EP). Uszlachetnienie oleju mineralnego poprawia jego możliwości ochronne, a także wydłuża żywotność płynu, co jest szczególnie istotne w przypadku instalacji działających przez wiele godzin bez przerwy. HLP-D 32 cechuje się także świetną stabilnością termiczną, oksydacyjną oraz filtrowalnością – nawet w przypadku zanieczyszczenia oleju przez wodę. Redukuje to ryzyko powstawania zatorów w okolicach filtra i możliwość wytworzenia pęcherzyków wilgoci wewnątrz układu. Chociaż płyn ten najlepiej sprawdzi się podczas zimowych miesięcy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go w instalacjach również przez okres wiosenno-letni. Wysoka temperatura zapłonu na poziomie 215°C oraz stabilność termiczna w obliczu zmiennych warunków czyni z HLP-D 32 wyjątkowo wszechstronny olej, przeznaczony do instalacji narażonych na działanie wilgoci.

Normy, aprobaty, specyfikacje

DIN 51524 cz. II – wymagania dla olejów HLP-D


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami