Sprzedaż

HYDROL PREMIUM L-HV 46

Olej hydrauliczny ORLEN

Olej hydrauliczny ORLEN HYDROL PREMIUM L-HV 46

Opis produktu

HYDROL PREMIUM L-HV 46

Jakość: Klasa jakości wg ISO 11158 – HV
Lepkość: ISO VG: 46

Dostępne opakowania:
kanister: 20 L
beczka: 60 L
beczka: 205 L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

 

Olej hydrauliczny HYDROL PREMIUM L-HV 46 został stworzony, aby sprostać wyjątkowo trudnym warunkom pracy. Niezależnie od rodzaju instalacji, temperatury oraz ciśnienia, wybierając L-HV 46, wybierasz wysoką jakość ochrony w każdej sytuacji.

Gdzie zastosować?

L-HV 46 to głęboko rafinowany olej hydrauliczny, wzbogacony bezycynkowmi dodatkami, które zapewniają wyjątkowo stabilność hydrolityczną i termiczną. Dzięki temperaturze płynięcia wynoszącej -34° Celsjusza, olej może być stosowany bez obaw w instalacjach pracujących pod dużym obciążeniem, które są narażone na gwałtowne zmiany temperatury. Dodatkowo wskaźnik lepkości na poziomie 148 pozwala zachować znakomite parametry pracy nawet w sytuacji, gdy temperatura wewnątrz maszynerii zacznie wędrować do góry. L-HV 46 to olej klasy PREMIUM, który wyróżnia się znakomitą trwałością, przy zachowaniu doskonałych właściwości konserwacyjnych, co pozwala utrzymać instalacje w perfekcyjnym stanie miesiąc po miesiącu.

Olej hydrauliczny HYDROL PREMIUM L-HV 46 - dlaczego warto wybrać?

L-HV 46 wykazuje się wysoką zdolnością podczas przenoszenia obciążeń, a także znaczną odpornością na spienienie. Ta druga wartość jest niezwykle istotna dla uniknięcia zjawiska kawitacji, które prowadzi nie tylko do obniżenia własności oleju, ale również do powstawania poważnych uszkodzeń wewnątrz instalacji. Jednocześnie wysoki wskaźnik filtrowalności sprawia, że oleje hydrauliczne L-HV 46 sprawnie przepływają przez filtry, nie obniżając przy tym zdolności płynu do przenoszenia obciążeń. Lepkość kinematyczna w temperaturze 40°C 45,3 mm2/s zapewnia doskonały balans pomiędzy płynnością a możliwością przekazywania nacisku, który jest kluczowy podczas obsługi instalacji hydraulicznych. Kolejnym atutem L-HV 46 jest temperatura zapłonu na poziomie 210°C, co pozwala bez obaw stosować olej nawet w miejscach, gdzie ciecz będzie narażona na działanie ekstremalnych warunków. Duża tolerancja na zmiany temperatury czyni z L-HV 46 solidny wybór dla urządzeń pracujących w trudnych warunkach, a także w sytuacji, gdy poszukujemy wyjątkowo wytrzymałego oleju, który zapewni doskonałe osiągi oraz ochronę mechanizmów przed tarciem i korozją. 

Normy, aprobaty, specyfikacje

DIN 51524 cz. 3


 

 


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami