Sprzedaż

OLEJ MASZYNOWY L-AN 100

Olej maszynowy ORLEN

Olej maszynowy ORLEN OLEJ MASZYNOWY L-AN 100

Opis produktu

OLEJ MASZYNOWY L-AN 100

Lepkość: ISO VG: 100
Stan: nowy

L-AN 100 to wydajny olej maszynowy marki Orlen Oil, działający jako środek smarny dla różnego rodzaju powierzchni tnących w maszynach przemysłowych. W jego składzie znajdują się bazowe oleje o klasie lepkości ISO VG 100. W procesie produkcji tego wyrobu wykorzystano selektywnie rafinowane destylaty olejowe, otrzymywane w procesie przeróbki ropy naftowej. Oferowany olej maszynowy L-AN 100 to wysokiej klasy produkt, który spełnia wszystkie wymogi jakościowe.

 

Kompleksowe zastosowanie L-AN 100  

 

Olej maszynowy L-AN 100 ma bardzo szerokie zastosowanie w smarowaniu elementów roboczych maszyn i urządzeń przemysłowych, które pracują z lekkim lub średnim obciążeniem. Produkt ten wykorzystywany jest w przypadku łożysk tocznych i ślizgowych, prowadnic, przekładnic mechanicznych, wrzecion czy pomocniczych węzłów tarcia. Olej można też stosować do napełniania układów hydraulicznych, zależnie od konstrukcji danego systemu oraz jego parametrów i wymagań technicznych.

 

Parametry fizykochemiczne L-AN 100

 

Oferowany produkt charakteryzuje się lepkością kinematyczną 98,5 mm2/s w temperaturze 40 stopni Celsjusza przy wskaźniku lepkości 93. Temperatura płynięcia wynosi - 5 stopni Celsjusza, a temperatura zapłonu 252 stopnie Celsjusza. W składzie oleju maszynowego L-AN 100 nie występują żadne dodatki obniżające temperaturę krzepnięcia. Z tego względu oferowany produkt należy w okresie zimowym stosować do smarowania urządzeń mechanicznych znajdujących się w ogrzewanych wnętrzach.

 

Właściwości oleju maszynowego L-AN 100

 

Olej maszynowy L-AN 100 jest dostępny w 5-litrowych i 20-litrowych kanistrach polietylenowych, a także beczkach stalowych 60-litrowych i 205-litrowych. Takie warunki przechowywania zapewniają ochronę wyrobu przed zanieczyszczeniami mechanicznymi oraz oddziaływaniem wilgoci, co niweluje ryzyko obniżenia skuteczności produktu lub niekorzystnego wpływu na jego właściwości. Czas przechowywania wynosi dopuszczalnie dwa lata. Oferowany olej maszynowy jest wyprodukowany zgodnie z wymaganiami norm ISO 3448 oraz DIN 51501.


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami