Sprzedaż

OLEJ MASZYNOWY L-AN 22

Olej maszynowy ORLEN

Olej maszynowy ORLEN OLEJ MASZYNOWY L-AN 22

Opis produktu

OLEJ MASZYNOWY L-AN 22

 
Lepkość: ISO VG: 22
Stan: nowy

Olej maszynowy L-AN 22 cenionej marki Orlen Oil to wysokiej jakości produkt, który znajduje zastosowanie jako środek smarny. Wyrób ten przeznaczony jest do smarowania roboczych elementów maszyn i urządzeń przemysłowych. Preparat bazuje na starannie dobranych składnikach oraz cechuje się klasą lepkości ISO VG 22. W procesie jego produkcji zastosowano odpowiednio wyselekcjonowanie destylaty olejowe, uzyskane poprzez przetworzenie ropy naftowej. 

 

Zastosowanie oleju maszynowego L-AN 22

 

Olej maszynowy L-AN 22 posiada parametry odpowiednie dla wydajnego smarowania powierzchni roboczych maszyn i urządzeń, takich jack chociażby elementy tnące. Produkt sprawdza się w przypadku wyposażenia działającego pod średnim i lekkim obciążeniem. Olej nadaje się do smarowania prowadnic, przekładnic mechanicznych, wrzecion, łożysk ślizgowych, pomocniczych węzłów tarcia czy łożysk tocznych. L-AN 22 może być wykorzystywany również w przypadku układów hydraulicznych, pozwalając na ich napełnienie zależnie od budowy, wymagań i specyfikacji systemu.

  

Parametry fizykochemiczne L-AN 22

 

Wskaźnik lepkości oleju maszynowego L-AN to 97, natomiast jego lepkość kinematyczna wynosi 22,4 mm2/s przy temperaturze 40 stopni Celsjusza. Temperatura płynięcia oferowanego preparatu sięga -7 stopni Celsjusza, z kolei temperatura zapłonu to 205 stopni Celsjusza. Z uwagi na brak dodatków o właściwościach obniżających temperaturę krzepnięcia, producent zaleca szczególnie w sezonie zimowym stosować olej maszynowy L-AN do smarowania maszyn pracujących w pomieszczeniach odpowiednio ogrzewanych. 

 

Właściwości oleju maszynowego L-AN 22

 

Olej maszynowy L-AN jest dostępny zarówno w 5-litrowych oraz 20-litrowych kanistrach polietylenowych, jak i 60-litrowych oraz 205-litrowych beczkach stalowych. Takie opakowania dają pewność zabezpieczenia wyrobu przed oddziaływaniem wilgoci czy przedostawaniem się zanieczyszczeń. Oferowany olej  maszynowy L-AN 22 marki Orlen Oil może być przechowywany przez okres 2 lat, a jego parametry są zgodne z ISO 3448 oraz DIN 51501.

 


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami