Sprzedaż

OLEJ MASZYNOWY L-AN 32

Olej maszynowy ORLEN

Olej maszynowy ORLEN OLEJ MASZYNOWY L-AN 32

Opis produktu

OLEJ MASZYNOWY L-AN 32

Lepkość: ISO VG: 32

 
Stan: nowy

Olej maszynowy L-AN 32 jest wydajnym, wysokojakościowym środkiem do smarowania powierzchni części roboczych w różnego rodzaju maszynach wyposażenia przemysłowego. Oferowany preparat odznacza się klasą lepkości ISO VG 32, uzyskaną dzięki użyciu odpowiednich olejów bazowych. Formuła tego produktu marki Orlen Oil opiera się na starannie wyselekcjonowanych destylatach olejowych, otrzymanych w procesie obróbki ropy naftowej. 

 

Możliwości wykorzystania oleju maszynowego L-AN 32

 

Wydajny olej maszynowy L-AN 32 doskonale sprawdza się wówczas, gdy konieczne jest zapewnienie efektywnego smarowania elementów tnących w różnych urządzeniach działających pod lekkim lub średnim obciążeniem. Produkt znajduje zastosowanie chociażby dla pomocniczych węzłów tarcia, tocznych i ślizgowych łożysk, mechanicznych przekładnic, wrzecion czy prowadnic. L-AN 32 to zarazem olej maszynowy dedykowany napełnianiu układów hydraulicznych, sprawdzający się zależnie od parametrów, potrzeb i konstrukcji takich systemów. 

 

Parametry fizykochemiczne L-AN 32

 

Olej maszynowy L-AN 32 odznacza się lepkością kinematyczną 33,6 mm2/s, osiąganą w warunkach temperatury 40 stopni Celsjusza. Wskaźnik lepkości preparatu wynosi 96. Oferowany produkt charakteryzuje się temperaturą płynięcia -6 stopni Celsjusza, z kolei temperatura zapłonu to 208 stopni Celsjusza. Temperatura krzepnięcia preparatu nie ulega obniżeniu, ze względu na brak dodatków o takich właściwościach. Środek smarny L-AN 32 powinien być tego względu stosowany do elementów roboczych urządzeń, które są użytkowane w pomieszczeniach ogrzewanych - zwłaszcza w okresie zimowym. 

 

Właściwości oleju maszynowego L-AN 32

 

L-AN jest olejem maszynowym sprzedawanym w kanistrach z polietylenu w pojemnościach 5 litrów i 20 litrów, a także beczkach stalowych o pojemnościach 60 litrów i 205 litrów. Odpowiednie warunki zapewniają ochronę właściwości produktu przed wilgocią czy zanieczyszczeniami mechanicznymi. Środek smarny Orlen Oil opracowany zgodnie z DIN 51501 oraz ISO 3448 można przechowywać przez 2 lata.

 


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami