Sprzedaż

OLEJ MASZYNOWY L-AN 46

Olej maszynowy ORLEN

Olej maszynowy ORLEN OLEJ MASZYNOWY L-AN 46

Opis produktu

OLEJ MASZYNOWY L-AN 46

 
Lepkość: ISO VG: 46
Stan: nowy

L-AN 46 to wyprodukowany przez firmę Orlen Oil środek smarny wysokiej klasy. Oferowany olej maszynowy jest wykorzystywany do smarowania elementów tnących w maszynach i urządzeniach przemysłowych. Preparat ten charakteryzuje się klasą lepkości ISO VG 46, osiągniętą poprzez zastosowanie odpowiednich olejów bazowych. Produkt jest opracowany z użyciem wyselekcjonowanych destylatów olejowych, uzyskanych poprzez przetwarzanie ropy naftowej.  

 

Zastosowanie oleju maszynowego L-AN 46

 

Olej maszynowy L-AN 46 to środek smarny o wysokiej wydajności, który z powodzeniem sprawdza się w przypadku różnych powierzchni roboczych wyposażenia przemysłowej. Produkt ten dedykowany jest elementom maszyn pracujących przy lekkim lub średnim obciążeniu. Dotyczy to chociażby łożysk tocznych i ślizgowych, pomocniczych węzłów tarcia, prowadnic, wrzecion czy przekładnic mechanicznych. Olej maszynowy L-AN 46 jest również odpowiedni dla napełniania hydraulicznych układów, zależnie od zapotrzebowania danego systemu oraz jego konstrukcji i parametrów.  

 

Parametry fizykochemiczne L-AN 46

 

Kinematyczna lepkość oferowanego produktu wynosi 43,9 mm2/s przy temperaturze 40 stopni Celsjusza, natomiast sam wskaźnik lepkości to 94. Olej maszynowy L-AN 46 odznacza się temperaturą płynięcia na poziomie -10 stopni Celsjusza, a także temperaturą zapłonu 232 stopni Celsjusza. Produkt marki Orlen Oil nie zawiera żadnych substancji dodatkowych o właściwościach, które obniżają temperaturę krzepnięcia. Oferowany olej maszynowy należy z tego powodu stosować do smarowania powierzchni roboczych maszyn eksploatowanych w ogrzewanych wnętrzach, zwłaszcza w sezonie zimowym.

  

Właściwości oleju maszynowego L-AN 46

 

L-AN 46 to środek oferowany w kanistrach 5 l i 20 l wykonanych z polietylenu oraz beczkach 60 l i 205 l ze stali. Takie warunki przechowywania dają gwarancję zabezpieczenia właściwości oleju przed zanieczyszczeniami czy wilgocią na okres maksymalnie dwóch lat. Środek ten jest wyprodukowany na podstawie norm DIN 51501 oraz ISO 3348.

 


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami