Sprzedaż

OLEJ MASZYNOWY L-AN 68

Olej maszynowy ORLEN

Olej maszynowy ORLEN OLEJ MASZYNOWY L-AN 68

Opis produktu

OLEJ MASZYNOWY L-AN 68

 
Lepkość: ISO VG: 68
Stan: nowy

L-AN 68 jest wysokojakościowym olejem maszynowym, wyprodukowanym przez Orlen Oil. Produkt ten znajduje zastosowanie w procesie smarowania powierzchni tnących w sprzęcie przemysłowym. Formuła wyrobu bazuje na olejach, których klasa lepkości to ISO VG 68. W procesie wytwarzania tego oleju zastosowano specjalnie wyselekcjonowanie destylaty olejowe, poddane rafinowaniu w procesie obróbki ropy naftowej. L-AN 68 to produkt wysokiej klasy, spełniający najważniejsze normy jakościowe dla środków smarnych. 

Zastosowanie oleju maszynowego L-AN 68


L-AN 68 jest środkiem wykorzystywanym do smarowania roboczych części urządzeń i maszyn przemysłowych, które działają z obciążeniem średnim lub lekkim. Olej maszynowy o tych parametrach może być stosowany dla przekładnic mechanicznych, łożysk ślizgowych, łożysk tocznych, wrzecion, prowadnic oraz węzłów pomocniczych tarcia. Zależnie od parametrów systemu oraz jego konstrukcji, produkt L-AN 68 nadaje się również do napełniania układów hydraulicznych różnego typu.  

Parametry fizykochemiczne L-AN 68


Olej maszynowy L-AN 68 osiąga w temperaturze 40 stopni Celsjusza lepkość kinematyczną 69,3 mm2/s, a jego wskaźnik lepkości wynosi 94. Produkt ten charakteryzuje się temperaturą płynięcia -5 stopni Celsjusza, podczas gdy temperatura zapłonu wynosi 240 stopni Celsjusza. Receptura wyrobu nie zawiera żadnych dodatków i związków, które obniżałyby temperaturę krzepnięcia. Z tego względu olej maszynowy L-AN 68 powinien być używany do smarowania elementów mechanicznych maszyn pracujących w pomieszczeniach ogrzewanych, co ma szczególne znaczenie w okresie zimowym. 

Właściwości oleju maszynowego L-AN 68


Oferowany produkt jest dostępny w polietylenowych kanistrach o pojemności 5 l i 20 l, a także stalowych beczkach o pojemności 60 l i 205 l. Odpowiednie opakowania sprawiają, że olej maszynowy L-AN 68 jest dobrze zabezpieczony przed wilgocią czy zanieczyszczeniami o charakterze mechanicznym. Czas jego przechowywania to maksymalnie 2 lata. Produkt spełnia wytyczne norm ISO 3448 oraz DIN 51501.


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami