Sprawdź naszą ofertę

Hydrauliczna prasa krawędziowa, krawędziarka CNC, giętarka krawędziowa i wiele innych

Wybierz producenta

Stan urządzenia

Spełniając oczekiwania klientów branży produkcyjnej zajmujących się obróbką metalu, BITOP dostarcza maszyny z nowoczesnymi systemami rozwiązań do realizacji procesów technologicznych obróbki plastycznej metalu. Zapewniamy indywidualne podejście, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz dopasowanie parametrów maszyn zgodnie z wymaganiami klientów. Oferujemy naszym Klientom solidne i sprawdzone maszyny. W naszej ofercie znajdziecie między innymi takie produkty jak: prasa krawędziowa CNC, nożyce gilotynowe, walcarki, giętarki.

Sprzedaż części do gilotyn

W swojej ofercie firma BITOP posiada części zamienne do pras krawędziowych oraz gilotyn hydraulicznych i mechanicznych. Oferujemy oryginalne części do gilotyn od producentów jak również bardzo dobrej jakości zamienniki. W niektórych przypadkach zajmujemy się także dorabianiem części podzespołów na podstawie oryginałów.

Wykonujemy wymiany całych systemów ułożyskowań osi. W dziedzinie hydrauliki siłowej zajmujemy się sprzedażą i kompleksową wymianą elementów połączeń hydraulicznych, bloków, zaworów oraz siłowników.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom szybko rozwijającego się rynku obróbki metalu Bitop w swojej ofercie przedstawia maszyny z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, które zapewniają wysoką jakość procesu obróbki, przyspieszają czas realizacji utrzymując przy tym niski koszt eksploatacji.

Hydrauliczna prasa krawędziowa

W przemyśle metalowym służy do specjalistycznego gięcia arkuszy blachy. W swoim działaniu wykorzystują różnego rodzaju matryce i stemple, dzięki którym możliwe jest zgniatanie metalu pod odpowiednim kątem, karbowanie oraz wyginanie. Firma Bi-Top w swojej ofercie proponuje prasy hydrauliczne wykazujące się największą siłą nacisku dochodzącą nawet do kilkuset ton.  
Inżynierowie prezentowanych na naszej stronie maszyn marki Alpmac podczas tworzenia specjalistycznych pras wykorzystali elementy najwyższej jakości, które gwarantują niezawodność i trwałość przez długie lata. Prasa krawędziowa oraz hydrauliczna posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, które pozwalają im na pracę w polskich zakładach.

Gięcie blach giętarką krawędziową

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych pras krawędziowych CNC mogą państwo szybko i sprawnie wyginać blachę w dowolny sposób. Giętarki krawędziowe mają możliwość wykonywania rysunków, na podstawie których zostaje wykonana symulacja zapewniająca bezpieczeństwo, a następnie szybko i sprawnie można przystąpić do wykonania sekwencji gięć. Nowoczesne, wysokiej klasy podzespoły elektryczne, hydrauliczne i pomiarowe pozwalają na uzyskanie wysokiej precyzji procesu gięcia blachy. Nasze krawędziarki pozwalają na precyzyjne wykonanie wielu metalowych elementów. Każda giętarka krawędziowa znajdująca się w naszej ofercie zapewnia wykonanie precyzyjnych zagięć, dzięki czemu z łatwością uzyskasz pożądany kształt. Krawędziarka CNC służy do zginania blach pod kontem wzdłuż lini prostej.

Cięcie blachy

Tradycyjne cięcie blach przez nożyce gilotynowe w Erze laserów nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Nowe gilotyny sprzedawane przez BITOP zapewniają najwyższe standardy jakości, innowacyjności oraz funkcjonalności w procesie cięcia blach.
W naszej ofercie można znaleźć zarówno modele mechaniczne, jak i hydrauliczne oparte na solidnej konstrukcji korpusu, która w połączeniu z wysokiej klasy podzespołami tworzy nowoczesną całość precyzyjnej gilotyny.

Doradztwo techniczne

Ponadto prowadzimy doradztwo techniczne w doborze narzędzi do pras krawędziowych oraz gilotyn hydraulicznych i mechanicznych. Na podstawie zapotrzebowań klientów dobieramy matryce oraz stemple potrzebne do procesu technologicznego. Pomagamy dobrać odpowiednie części do gilotyn i innych maszyn służących do obróbki matalu.
Oferujemy narzędzia oraz noże do gilotyn hydraulicznych wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami