Matryce do pras

Matryca do pras krawędziowej CNC

Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości elementów do mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych oraz pneumatycznych pras krawędziowych. Dlatego też podjęliśmy współpracę z producentami o nieposzlakowanej opinii. Matryce do pras marki Plasmet uchodzą za bezkonkurencyjne pod wieloma względami.

Zapoznaj się także z naszą ofertą na Stemple do prasy krawędziowej.

Najważniejszą ich zaletą jest trwałość. Powstają przy użyciu wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz typowe czynniki zewnętrzne (jak np. korozja). Ponieważ matryce do pras krawędziowych narażone są na działanie dużych sił, muszą wyróżniać się trwałością. Produkty marki Plasmet nie ustępują pod tym względem alternatywnym rozwiązaniom, a nawet je prześcigają. Odporność pozwala zastosować matryce wielorowkowe i pozostałe odmiany do długotrwałej produkcji. Nawet wielogodzinna eksploatacja nie naruszy ich struktury. Wytrzymałość została potwierdzona wieloma testami.

Projekt oferowanych innowacyjnych matryc zakłada ponadto szybki montaż oraz demontaż. W ten sposób użytkowanie narzędzi przebiega w bezproblemowy sposób. Ekspresowa wymiana matryc do pras krawędziowych przydaje się zwłaszcza w tych warsztatach, które są nastawione na realizację skomplikowanych zamówień w jak najszybszym czasie. Dzięki lekkiej konstrukcji produkty nie sprawią kłopotów przy montażu.

Matryca do pras krawędziowych każdego typu

W zależności od założeń projektowych, należy dobrać matryce odpowiedniego typu. W asortymencie BiTop znajdują się wszystkie najważniejsze rodzaje produktów. Posiadamy matryce do pras:

 

  • Typu „A”(MR 100 t/m, M 6021 80 t/m, M 6112 100 t/m , M 6330 35 t/m i inne),
  • Typu „T” (m.in. M 7106 100 t/m, M 7316 40 t/m, M 7606 35 t/m czy M 7610 40 t/m)
  • Typu „W”(np. M 7706 100 t/m, M 7716 100 t/m, M 7824 100 t/m, M 7850 100 t/m)
  • Typu „L” (M 5106 20 t/m, M 5306 20 t/m, M 5420 100 t/m, M 5000 50 t/m itp.).

 

Wśród nich należy wymienić jeszcze specjalne matryce wielorowkowe, rowkowe, mocowane śrubami, 1V, z podstawą H = 80 mm, z wkładkami polimerowymi oraz wkładkami do zapłaszczania. Matryca do prasy krawędziowej potrzebuje ponadto dobrego mocowania, aby działać z najwyższą wydajnością. Tego typu elementy również można zamówić poprzez naszą stronę.

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie potrzebne części znajdowały się w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz pieniądze. Nie ma zatem potrzeby zamawiania matryc w różnych miejscach, co pozwala zniwelować dodatkowe koszty wysyłki i uniknąć problemów w logistyce. Zamówione u nas matryce do pras wysyłane są w najkrótszym możliwym terminie. Docierają pod wskazany adres najpóźniej kilka dni po złożeniu zamówienia.

Matryca wielorowkowa do zadań specjalnych

Nierzadko pojawia się potrzeba wytworzenia dłuższego nacisku bądź zgięcia arkusza o bardziej niestandardowych wymiarach. Wówczas przydają się matryca wielorowkowa. Jej zadanie to dostosowanie się do specyficznych wymagań projektowych, których nie dałoby się zrealizować w żaden inny sposób. Warto podkreślić, że matryce wielorowkowe muszą spełniać ścisłe normy jakościowe, aby realizowały swoje zadanie. Warto podkreślić, że współpracujemy ze światowym liderem w branży, co gwarantuje otrzymanie wysokogatunkowego produktu.
 

Zaufany sklep z matrycami do pras krawędziowych

Jakość produktu to bardzo ważny aspekt, jakim należy się kierować przy zakupie. Trzeba jednak pamiętać również o pozostałych kwestiach, jak np. możliwość otrzymania wsparcia technicznego. Nie każdy sprzedawca jest w stanie zaoferować pomoc w kryzysowych sytuacjach. Matryce do pras krawędziowych z naszego sklepu należą do najlepszych w swojej klasie, a oprócz tego zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze i wyjaśnienie wszystkich szczegółów eksploatacji. Nie pozostawiamy naszych klientów bez wsparcia. Matryce do pras występują w tylu różnych wersjach, że zawsze przyda się porada specjalisty podczas składania zamówienia.

Poza tym służymy nowoczesnym serwisem. Zakupiona matryca do prasy krawędziowej oraz inne narzędzia i maszyny z naszej oferty mogą zostać objęte usługami serwisowymi, do czego serdecznie zachęcamy. W razie jakichkolwiek problemów odpowiemy na zgłoszenie, przyjedziemy na miejsce i uporamy się z usterką. Zatrudniamy prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie w każdej sytuacji.

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi, trwałymi matrycami do pras krawędziowych w okazyjnej cenie, zapraszamy do kontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania dotyczące asortymentu. Ponadto pomożemy w wyborze odpowiedniego rodzaju matrycy.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami