Stemple i matryce do pras krawędziowych

Firma BITOP posiada w swojej ofercie wysokiej jakości narzędzia do pras krawędziowych. Ponadto, poza sprzedażą prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnego oprzyrządowania, dopasowanego do wymagań produkcyjnych. Profesjonalnie kalibrujemy linię gięcia, w taki sposób, aby na całej długości maszyna uzyskiwała identyczny kąt oraz precyzję. W sprzedaży oferujemy stemple, matryce do pras, uchwyty stempli, adaptery oraz podkładki mocujące - czyli najlepsze narzędzia do gięcia blach na prasach krawędziowych. Nasz Serwis pomaga również we wszelkiego rodzaju regulacjach maszyny celem uzyskania najwyższej jakość produkowanych detali.
 

Profesjonalne narzędzia do wszystkich typów pras krawędziowych

 

W naszym asortymencie można znaleźć wysokiej jakości narzędzia do wszystkich typów pras krawędziowych. Proponujemy najlepsze matryce do pras krawędziowych, w tym m.in. matryce rowkowe, wielorowkowe, a także matryce typu 1V, mocowane przy pomocy śrub oraz matryce z podstawą - wszystkie dostępne w różnych wariantach, długościach, zakończone różnymi typami końcówek. Postaw na sprawdzonego dostawcę i przekonaj się co do proponowanej przez nas jakości. Oferta BITOP obejmuje również wytrzymałe stemple do pras krawędziowych. Dystrybuujemy stemple typu A, promieniowe oraz zestawy do zagniatania, w skład których wchodzą stemple, matryce oraz odpowiednie, pasujące do nich wkładki. Polecamy najwyższej jakości narzędzia i części, a także nasze usługi w zakresie dopasowywania poszczególnych elementów oraz dobierania najlepszych zamienników.  
 

Wysokiej klasy narzędzia do pras krawędziowych i nożyc gilotynowych


Proponowane przez nas narzędzia do pras krawędziowych i nożyc gilotynowych, odznacza znakomita jakość wykonania - tworzone są przy wykorzystaniu najlepszych surowców, optymalnych pod kątem wykonywania konkretnych zadań. Produkty wyróżnia bardzo precyzyjny szlif, dzięki któremu części mogą odpowiednio współgrać z danym urządzeniem. Narzędzia powstają w procesie laserowego hartowania stali, które pozwala na dodatkowe wzmocnienie trwałości materiału. Dzieje się tak, ponieważ technika - w porównaniu z hartowaniem piecowym czy indukcyjnym, umożliwia uzyskanie powierzchni o znacznie drobniejszej sieci krystalicznej. Co za tym idzie, na powierzchni stali tworzy się odporna na powstawanie uszkodzeń warstwa wierzchnia. Wszystko to składa się na najwyższej jakości narzędzia do pras krawędziowych, które zapewniają znakomitą precyzję oraz wydajność w czasie pracy.
 

Co to są narzędzia do pras krawędziowych?


Narzędzia do pras krawędziowych to specjalistycznie zaprojektowane bryły wykonane ze stali narzędziowej poddane obróbce skrawania, szlifowania a następnie hartowania w celu uzyskania wysokiej twardości krawędzi oraz dużej wytrzymałości. Narzędzia są to elementy mające bezpośredni wpływ na proces gięcia blachy w krawędziarce. Wyróżniany dwa typy narzędzi: matryce i stemple do pras krawędziowych. Stempel do prasy krawędziowej jest to narzędzie montowane do górnej belki maszyny. W celu montażu używane są adaptery mające za zadanie uchwycenie stempla oraz szybki demontaż. Matryce do prasy krawędziowej montowane są na stole dolnej belki za pomocą prowadnic do mocowania lub adapterów. Cały proces gięcia uzależniony jest od możliwości stempli oraz matryc. Dlatego występują one w różnych kształtach by rozszerzyć możliwości procesu gięcia. 

STEMPLE: 

Stemple możemy sklasyfikować ze względu na rodzaj mocowania: 

Stemple typu A 

Stemple typu T 

Stemple typu W 

Stemple typu L 

Stemple typu B 

Rodzaj mocowania zależy od adapterów w które jest wyposażona prasa krawędziowa. Stemple sprzedawane są w odcinkach 835mm, 415mm lub 835mm w wersji dzielonej. W naszej ofercie można znaleźć stemple hakowe, proste, promieniowe, zestawy do Z, zestawy do zagniatania oraz inne. 

MATRYCE: 

Typy mocowań: 

Matryca typ A 

Matryca typ T 

Matryca typ W 

Matryca typ L 

Ponadto w naszej ofercie można znaleźć matryce składane i rolkowe. Standardowo sprzedawane są w odcinkach 835mm, 415mm lub 835mm w wersji dzielonej. Matryca do prasy krawędziowej występują w wersji wielo rowkowej, dwu rowkowej lub jedno rowkowej. 

Firma BITOP posiada w swojej ofercie wysokiej jakości narzędzia do pras krawędziowych. Ponadto, poza sprzedażą prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnego oprzyrządowania, dopasowanego do wymagań produkcyjnych. Profesjonalnie kalibrujemy linię gięcia, w taki sposób, aby na całej długości maszyna uzyskiwała identyczny kąt oraz precyzję. W sprzedaży oferujemy stemple i matryce do pras krawędziowych, uchwyty stempli, adaptery oraz podkładki mocujące - czyli najlepsze narzędzia do gięcia blach na prasach krawędziowych. Nasz Serwis pomaga również we wszelkiego rodzaju regulacjach maszyny celem uzyskania najwyższej jakość produkowanych detali.
 

Profesjonalne matryce i stemple do pras krawędziowych wszystkich typów


W naszym asortymencie można znaleźć wysokiej jakości narzędzia do wszystkich typów pras krawędziowych. Proponujemy najlepsze matryce do pras krawędziowych, w tym m.in. matryce rowkowe, wielorowkowe, a także matryce typu 1V, mocowane przy pomocy śrub oraz matryce z podstawą - wszystkie dostępne w różnych wariantach, długościach, zakończone różnymi typami końcówek. Postaw na sprawdzonego dostawcę i przekonaj się co do proponowanej przez nas jakości. Oferta BITOP obejmuje również wytrzymałe stemple do pras krawędziowych. Dystrybuujemy stemple typu A, promieniowe oraz zestawy do zagniatania, w skład których wchodzą stemple i matryce do pras krawędziowych oraz odpowiednie, pasujące do nich wkładki. Polecamy najwyższej jakości narzędzia i części, a także nasze usługi w zakresie dopasowywania poszczególnych elementów oraz dobierania najlepszych zamienników.
 

Wysokiej klasy narzędzia do pras krawędziowych i nożyc gilotynowych


Proponowane przez nas narzędzia, w tym m.in. stemple i matryce do pras krawędziowych czy nożyc gilotynowych, odznacza znakomita jakość wykonania - tworzone są przy wykorzystaniu najlepszych surowców, optymalnych pod kątem wykonywania konkretnych zadań. Produkty wyróżnia bardzo precyzyjny szlif, dzięki któremu części mogą odpowiednio współgrać z danym urządzeniem. Narzędzia powstają w procesie laserowego hartowania stali, które pozwala na dodatkowe wzmocnienie trwałości materiału. Dzieje się tak, ponieważ technika - w porównaniu z hartowaniem piecowym czy indukcyjnym, umożliwia uzyskanie powierzchni o znacznie drobniejszej sieci krystalicznej. Co za tym idzie, na powierzchni stali tworzy się odporna na powstawanie uszkodzeń warstwa wierzchnia. Wszystko to składa się na najwyższej jakości matryce i stemple do pras krawędziowych, które zapewniają znakomitą precyzję oraz wydajność w czasie pracy. 

 

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami