Firma BiTop

Dostawca maszyn do obróbki plastycznej metalu

 

Dystrybutor maszyn do obróbki metalu


Korzystając z wieloletniego doświadczenia, specjalizujemy się w sprzedaży maszyn do obróbki plastycznej metalu. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście, dostarczamy najnowsze i najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, spełniając oczekiwania produkcyjne, jednocześnie utrzymując atrakcyjne warunki handlowe. BITOP realizuje sprzedaż maszyn do metalu w zakresie obróbki plastycznej blach, obróbki skrawaniem oraz obróbki termicznej. Dla naszych klientów dostarczamy prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, walcarki, giętarki itp. Wiedza zgromadzona przez lata doświadczeń pozwala nam na zapewnienie profesjonalnej obsługi serwisowej w okresie gwarancyjnym oraz przez cały okres eksploatacji po upływie gwarancji.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów
nasze naprawy świadczone są na bardzo
wysokim poziomie, przez doświadczonych
i wykwalifikowanych fachowców

Szybka i sprawna pomoc techniczna pozwala na zminimalizowanie przestojów w produkcji, które często powodowane są nieprzewidzianymi awariami maszyn.

Nasza firma posiada niezbędny sprzęt i kwalifikacje potrzebne do realizacji wielu niestandardowych projektów, dysponuje niezawodnym wyposażeniem serwisu oraz magazynem części zamiennych.

Wiedza zgromadzona przez lata doświadczeń przekłada się na szybką i trafną diagnozę każdego problemu co jest kluczem sprawnego działania serwisu.

 

Doradztwo techniczne, szkolenia z obrabiarek CNC

Naszym klientom pomagamy poprzez działania doraźne, czyli naprawy jak i poprzez pomoc merytoryczną, czyli szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji oraz bezpieczeństwa pracy na tego typu maszynach. Prowadzimy również doradztwo techniczne w zakresie doboru narzędzi do procesu technologicznego oraz odpowiadamy na wszelkie pytania związane z pracą maszyn.

Programowanie i naprawa sterowników CNC

Zajmujemy się naprawą oraz programowaniem paneli sterujących jak również zapewniamy części do sterowników.

Przegląd techniczny maszyn

Wachlarz naszych usług obejmuje również pakiet przeglądów technicznych, który pozwala na utrzymanie maszyn w dobrej kondycji eksploatacyjnej.

Dbamy o ciągły
rozwój naszej firmy

Szybko rozwijający się rynek oraz firmy
zajmujące się obróbką plastyczną metalu
coraz częściej rozbudowują się bądź przenoszą
firmy do bardziej atrakcyjnych lokalizacji np.
stref ekonomicznych, wiąże się to najczęściej
z relokacją parku maszynowego danej firmy.

Taka operacja musi być przeprowadzona szybko, profesjonalnie i sprawnie. Tak aby przerwa w produkcji była jak najmniej odczuwalna dla firmy. W takich sytuacjach warto tą operację powierzyć profesjonalistom.

 

BITOP dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia szybką i profesjonalną realizację tego typu zleceń, biorąc przy tym pełną odpowiedzialność za maszyny powierzone do transportu. Poprzez wieloletnie doświadczenie sprawnie dobieramy sprzęt potrzebny do wykonania zlecenia tak aby czas realizacji był jak najkrótszy. Posiadamy sprzęt , który pozwala nam na transportowanie maszyn nawet do 30 T.

 

Zakres naszego działania obejmuje całą Polskę. 
 

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami