Przenoszenie maszyn

Relokacja zakładów produkcyjnych

Firma BITOP specjalizuje się w usługach związanych z relokacją maszyn przemysłowych oraz relokacji zakładów produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej załogi, jesteśmy w stanie realizować wiele niestandardowych i trudnych zleceń. Posiadamy profesjonalny sprzęt do świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie.

Transport maszyn przemysłowych

Wachlarz naszych usług ukierunkowany jest również na transport  specjalny. Wiele firm przenosi swoje zakłady do większych hal bądź do bardziej atrakcyjnych lokalizacji. Specjalizujemy się w transporcie urządzeń. Przeprowadzamy operacje relokacyjne całych parków maszynowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dzięki czemu możemy szybko i sprawnie realizować  właśnie takie niestandardowe operacje.  Posiadamy niezbędny sprzęt umożliwiający przenoszenie maszyn o wadze nawet do 30 ton.

Przenoszenie maszyn przemysłowych

Wśród usług oferowanych w sektorze przemysłu coraz częściej pojawia się zapotrzebowanie na relokację maszyn przemysłowych. To zadanie wydaje się na pierwszy rzut oka bardzo skomplikowane. Realizacja maszyn wymaga zgrania się ze sobą wielu czynników, wśród których najważniejsze wydaje się połączenie umiejętności ludzi z posiadaniem i wykorzystaniem we właściwy sposób nowoczesnego sprzętu.

Przenoszenie zakładów produkcyjnych

Firma BITOP to ekspert, jeśli chodzi o relokacje przemysłowe. W biznesie czasami zdarzają się sytuacje, których nie da się przewidzieć. Być może na początku planowane były tylko niewielkie zmiany, lecz po przeanalizowaniu dostępnych rozwiązań okazało się, że konieczne jest transportowanie maszyn przemysłowych. Taka relokacja to poważne wyzwanie. Wymagany jest najlepszy sprzęt, dzięki któremu cała operacja przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie. Na podstawie doświadczeń z wielu wykonanych zleceń można stwierdzić, że relokacja zakładu przemysłowego to konieczność przeniesienia zarówno maszyn, jak i całych linii produkcyjnych. Realizacja operacji jest wieloetapowa, najpierw trzeba szczegółowo ją zaplanować, a później szczegółowo wykonywać plan, krok po kroku. Firma BITOP zaopiekuje się każdym etapem operacji. Przed przystąpieniem do pracy eksperci konsultują z klientem zakres prac, budżet i terminy. Dotychczas wykonywane zlecenia obejmowały zarówno prace dość standardowe, jak i prace skomplikowane, wymagające nieszablonowego podejścia i kreatywności. Jednak chęć pomocy klientowi zawsze wygrywa i zespół robi co w jego mocy, by wykonać zlecenie jak najlepiej. Relokacja maszyn przemysłowych wymaga nie tylko zespołu wykształconych, odpowiedzialnych, zaangażowanych ludzi z odpowiednimi uprawnieniami. Relokacja maszyn przemysłowych wymaga także właściwego sprzętu, są to urządzenia bardzo specjalistyczne, należą do nich między innymi samojezdne dźwigi, niestandardowe wózki widłowe i mobilne suwnice. Klienci często zastanawiają się, jaka jest maksymalna waga maszyn, które można przenieść z miejsca na miejsca. Specjalistyczny sprzęt pozwala na relokację maszyn o wadze do 30 ton. Jest to naprawdę imponujące przedsięwzięcie. Kiedy cała operacja kończy się pomyślnie, wszyscy są pod wrażeniem, że po raz kolejny z sukcesem udało się przenieść tak wielkie i ciężkie maszyny do miejsca przeznaczenia.

O transporcie maszyn przemysłowych

Relokacja przemysłu zdarza się coraz częściej. Kryzys w wielu branżach powoduje, że firmy szukają oszczędności, a mówić bardziej dosadnie, szukają szansy na przetrwanie. Często tą szansą jest przeniesienie całego parku maszynowego w inne miejsce. Być może nowa lokalizacja przyczyni się do obniżenia kosztów i przyniesie wygenerowanie większego zysku. Co jest najważniejsze, gdy relokacja przemysłu jest w fazie nie tylko pomysłu, lecz zbliża się wielkimi krokami? Kiedy decyzja zostanie ostatecznie podjęta, kluczem do sukcesu jest znalezienie fachowców, którzy zaplanują i zrealizują całą operację. Każdy klient ma inne oczekiwania, więc do każdego trzeba podejść indywidualnie. W momencie realizacji zlecenia to właśnie dany klient jest najważniejszy. Tak ogromne przedsięwzięcie często budzi u klienta niepokój, czy wszystko się uda. To zupełnie normalne odczucia. Zadaniem zespołu jest uspokojenie klienta i zapewnienie go, że cała operacja zostanie przeprowadzona profesjonalnie, z poszanowaniem całego majątku i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ludzie pracujący przy relokacjach muszą bezwzględnie przestrzegać przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest to wymagane w każdej minucie świadczenia pracy, bez wyjątków. Firma BITOP doskonale wie, że przenoszenie maszyn przemysłowych powinno zostać zrealizowane jak najszybciej, w ustalonym wcześniej terminie. Czas to pieniądz, dlatego nie ma mowy o tym, by termin nie został utrzymany. Brak dotrzymania terminu oznacza dla klienta przestoje w produkcji, a to realne straty. Po wykonaniu zlecenia przychodzi czas na szczegółową kontrolę czy praca została wykonana poprawnie, z dbałością o wszystkie szczegóły. Dotychczasowe opinie klientów są bardzo pozytywne. Firma jest chwalona za niezwykle profesjonalnie podejście oraz posiadanie znakomitego sprzętu.
 

Transport maszyn przemysłowych na terenie całego kraju.

Nasza firma ukierunkowana jest na profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zlecenia realizujemy sprawnie i szybko tak aby czas przestoju produkcji był jak najkrótszy.

Relokacja maszyny, przenoszenie maszyn, transport maszyn przemysłowych

W pakiecie realizacji naszych projektów podczas relokacji maszyn posiadamy:

  •     demontaż oraz zabezpieczenie maszyn do transportu.
  •     transport maszyn przemysłowych
  •     ustawienie w miejscu docelowym zgodnie z projektem
  •     poziomowanie profesjonalnym sprzętem
  •     uruchomienie oraz kontrola poprawności pracy

Jesteśmy wyposażeni we wszelkiego rodzaju wózki, podnośniki, rolki transportowe, wciągarki i lewarki służące do relokacji maszyn. Świadczymy również usługi rozładunku nowych urządzeń dostarczanych przez inne firmy. Wykonujemy je według podanych wytycznych od producentów. 

Profesjonalną relokacją ciężkiego sprzętu zajmujemy się od wielu lat. Zdobyte doświadczenie nauczyło nas między innymi tego, że do każdego tematu należy podejść indywidualnie, mimo wypracowanych norm. Jesteśmy otwarci na nowe, niestandardowe zlecenia. Nieważne, w której części Polski prowadzisz swoje przedsiębiorstwo i czy potrzebujesz przetransportować jedno urządzenie lub całą linię produkcyjną fabryki, możesz nam zaufać. Oferujemy przenoszenie maszyn w całej Polsce, nie dziwi więc liczne grono stałych zleceniodawców i zadowolonych Klientów. Dzięki Wam możemy mieć pewność, że ścieżka, którą obraliśmy jest właściwa i powinniśmy nią podążać każdego dnia.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami