Przenoszenie maszyn

Relokacja zakładów produkcyjnych

Firma BITOP specjalizuje się w usługach związanych z relokacją maszyn przemysłowych oraz relokacji zakładów produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej załogi, jesteśmy w stanie realizować wiele niestandardowych i trudnych zleceń. Posiadamy profesjonalny sprzęt do świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie.

Transport maszyn przemysłowych

Wachlarz naszych usług ukierunkowany jest również na transport  specjalny. Wiele firm przenosi swoje zakłady do większych hal bądź do bardziej atrakcyjnych lokalizacji. Specjalizujemy się w transporcie urządzeń. Przeprowadzamy operacje relokacyjne całych parków maszynowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dzięki czemu możemy szybko i sprawnie realizować  właśnie takie niestandardowe operacje.  Posiadamy niezbędny sprzęt umożliwiający przenoszenie maszyn o wadze nawet do 30 ton.

Transport maszyn przemysłowych na terenie całego kraju.

Nasza firma ukierunkowana jest na profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zlecenia realizujemy sprawnie i szybko tak aby czas przestoju produkcji był jak najkrótszy.

Relokacja maszyny, przenoszenie maszyn, transport maszyn przemysłowych

W pakiecie realizacji naszych projektów podczas relokacji maszyn posiadamy:

  •     demontaż oraz zabezpieczenie maszyn do transportu.
  •     transport maszyn przemysłowych
  •     ustawienie w miejscu docelowym zgodnie z projektem
  •     poziomowanie profesjonalnym sprzętem
  •     uruchomienie oraz kontrola poprawności pracy

Jesteśmy wyposażeni we wszelkiego rodzaju wózki, podnośniki, rolki transportowe, wciągarki i lewarki służące do relokacji maszyn. Świadczymy również usługi rozładunku nowych urządzeń dostarczanych przez inne firmy. Wykonujemy je według podanych wytycznych od producentów. 

Profesjonalną relokacją ciężkiego sprzętu zajmujemy się od wielu lat. Zdobyte doświadczenie nauczyło nas między innymi tego, że do każdego tematu należy podejść indywidualnie, mimo wypracowanych norm. Jesteśmy otwarci na nowe, niestandardowe zlecenia. Nieważne, w której części Polski prowadzisz swoje przedsiębiorstwo i czy potrzebujesz przetransportować jedno urządzenie lub całą linię produkcyjną fabryki, możesz nam zaufać. Oferujemy przenoszenie maszyn w całej Polsce, nie dziwi więc liczne grono stałych zleceniodawców i zadowolonych Klientów. Dzięki Wam możemy mieć pewność, że ścieżka, którą obraliśmy jest właściwa i powinniśmy nią podążać każdego dnia.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami