Stemple do pras krawędziowych

Stempel do prasy krawędziowej CNC

Na naszą ofertę składają się elementy do każdego rodzaju pras krawędziowych, a więc elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz mechanicznych. Różnią się one między sobą parametrami, ale łączą potrzebą odpowiednich części eksploatacyjnych. Nasze stemple do pras krawędziowych z pewnością spełnią wszelkie wymagania niezależnie od rodzaju posiadanej maszyny.

Każda prasa krawędziowa CNC potrzebuje matrycy oraz stempla, które montuje się w przeznaczonym do tego miejscu. Pozwala to uzyskać właściwy kształt blachy. Stemple do prasy krawędziowej opuszczane są na matrycę z arkuszem. W ten sposób metal przybiera pożądanych kształt i wymiary. Ze względu na swoją rolę w całym procesie, stemple do krawędziarki bardzo często się wymienia. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w których przedsiębiorstwo musi wyprodukować wiele zróżnicowanych produktów. Poza tym stemple do prasy krawędziowej mogą zużyć się w naturalnym procesie, co wymusza ich wymianę.

Może Cię zainteresować także: Matryca do prasy krawędziowej.

W takim przypadku warto zdecydować się na zakup od renomowanego dostawcy. Zapewniamy dostęp do narzędzi o wysokiej jakości, które przydadzą się do usprawnienia procesu produkcyjnego.

Trwały stempel do prasy krawędziowej

Stemple narażone są na bardzo silny nacisk i trudne warunki pracy. Dlatego powinno się je tworzyć z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, takie jak ścieranie czy wgniecenia. Dostępne w naszym asortymencie stemple do pras krawędziowych spełniają powyższy warunek. Elementy przystosowano do pracy w nawet najtrudniejszych warunkach przy zachowaniu swoich pierwotnych parametrów. To najlepsza gwarancja poprawnie przeprowadzonego procesu i uzyskania oczekiwanych efektów niezależnie od sytuacji.

Stempel do krawędziarki powstaje w wyniku laserowego hartowania stali. W wyniku zastosowania nowoczesnej technologii otrzymujemy bezkonkurencyjną trwałość narzędzi. A to przekłada się bezpośrednio na wydajność pracy w maszynach naszych klientów. Od zawsze stawiamy na najlepsze, sprawdzone i innowacyjne metody wytwarzania. Dzięki temu stemple do prasy krawędziowej nadają się do realizacji zamówień, które wymagają naprawdę niezrównanej precyzji oraz wytrzymałości narzędzi.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie profesjonalne narzędzia. Pochodzą one od światowego lidera na rynku: firmy Plasmet. Marka powinna być znana każdemu w branży. Producent wyrobił sobie renomę między innymi dzięki trwałym stemplom do krawędziarki, które dają się zastosować przy realizacji każdego projektu. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić stemple Plasmet do sprzedaży.

Stemple do krawędziarki o różnych wymiarach i kształtach

Uzyskanie właściwego kształtu wymaga zastosowania odpowiedniego stempla. Posiadamy wszystkie najpopularniejsze stemple do pras krawędziowych, a więc:

 

  • Typ „A”(np. S 2010 100 t/m, S 2013/115 100 t/m, S 2032 45 t/m, S 2040 30 t/m),
  • Typ „T” (S 2200 80 t/m, S 2200 W 80 t/m, S 2201 W 80 t/m itp.),
  • Typ „W” (S 2231 60 t/m, S 2232 70 t/m i inne),
  • Typ „L” ( m.in. S 2510 C 70 t/m, S 2510 J 40 t/m, S 2610 P 40 t/m, S 2515 R 120 t/m).

 

Do tego dochodzą jeszcze różnego rodzaju stemple promieniowe, wkładki czy zestawy do zagniatania. Stempel do prasy krawędziowej może też wymagać adapterów, które znajdują się w naszej ofercie. To sprawia, że w jednym miejscu można zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania maszyny. W przypadku problemów ze znalezieniem odpowiedniego modelu, zachęcamy do kontaktu – postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Pomoc w wyborze stempli do pras krawędziowych

Zasada doboru stempla nie jest prosta i zależy od wielu czynników. Na szczęście każdy klient może liczyć na pomoc w tym zakresie. Zatrudniamy prawdziwych fachowców. Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem przez cały czas. Polecą stemple do prasy krawędziowej, które nadadzą się do realizacji konkretnego projektu.

To nie koniec naszego wsparcia. Zakupiony w BitTop stempel do prasy krawędziowej zobowiązuje nas do udzielenia doradztwa technicznego. Prowadzimy również profesjonalny serwis pras krawędziowych, dzięki któremu korzystający z oferty nie zostaną sami ze swoim problemem. Reagujemy na każde zgłoszenie. Doskonale znamy produkty z asortymentu. Wiemy, co zrobić w przypadku problemów. Po przybyciu specjalistów na miejsce uporamy się z problemem znacznie szybciej, niż konkurencja.

Najlepsze stemple do krawędziarki kupisz za pośrednictwem naszego sklepu. Zachęcamy do składania zmówień oraz kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące asortymentu czy warunków współpracy. Odpowiemy ponadto na każde inne pytanie.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami