Sprzedaż

Gilotyny do metalu HARSLE

Harsle - co warto wiedzieć na temat firmy i jej produktów?

Harsle to doskonale znany i ceniony na naszym rynku chiński producent sprzętu do obróbki metalu. Specjalnością firmy są nowoczesne prasy krawędziowe, jednak w swojej ofercie ma ona również wiele innych urządzeń, jak hydrauliczne nożyce, giętarki i wiele innych. Co jeszcze warto wiedzieć na temat firmy Harsle i co oferuje ona swoim klientom?

Harsla – najważniejsze informacje

Harsle to przede wszystkim firma stawiająca na nowoczesność. Jej produkty powstają według nowatorskich projektów. Przedsiębiorstwo zatrudnia specjalistów w swoich dziedzinach, którzy dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem. Na etapie projektowania wykorzystuje się zaawansowane technologie, które pozwalają uzyskać niezawodny, jedyny w swoim rodzaju produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Dzięki temu udało się stworzyć produkty, które nie tylko charakteryzują się niezwykle wysoką jakością, ale również perfekcyjnym działaniem, trwałością i innowacyjnością. Warto wspomnieć również o tym, że producent nie zatrzymuje się w swoich staraniach dostarczenia na rynek urządzeń najwyższej możliwej jakości. Regularnie fabryki Harsle opuszczają nowe modele, które osobom na nich pracującym dostarczają coraz większych możliwości.

Urządzenia tego producenta cenią sobie przede wszystkim przedsiębiorcy prowadzący działalność związaną z obróbką metali. Inwestycja w prasy krawędziowe Harsle, czy inne, produkowane przez firmę urządzenia z całą pewnością może stanowić przykład dobrze zainwestowanych pieniędzy. W branży związanej z obróbką metali maszyny Harsle cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem i chętnie się po nie sięga.

Oferta Harsle – na co warto zwrócić uwagę?

Jednym z głównych produktów firmy jest prasa krawędziowa Harsle z serii WE67K. Produkt znany i używany jest obecnie na całym świecie. Wybierają go firmy, którym zależy przede wszystkim na precyzji pracy i wysokie jakości obrabianych detali. Prasa cechuje się przy tym niezawodnością. Wysoka jakość wykonania i materiałów użytych w produkcji, a także dopracowany projekt sprawiają, że sprzęt pracuje bezawaryjne. W razie jakichkolwiek problemów można liczyć na szerokie wsparcie producenta. Warto wspomnieć w tym miejscu, że firma Harsle oferuje swoim klientom nie tylko same urządzenia, ale również kompleksowe szkolenia z ich obsługi, dzięki którym pracownicy zyskują wiedzę niezbędną do bardziej wydajnej pracy.

Inną serią produktów, na które z całą pewnością należy zwrócić uwagę, są hydrauliczne giętarki do blach WC67K. Giętarki z tej serii pozwalają na szybki i precyzyjne wykonywanie detali, dzięki czemu firma ich używająca może liczyć na lepsze wyniki finansowe. Podobnie jak w przypadku pras hydraulicznych giętarki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i materiałów użytych w produkcji, co przekłada się w bardzo dużym stopniu na trwałość. Produkt Harsle, który również zwraca uwagę potencjalnych odbiorców jakością i oferowanymi możliwościami są nożyce hydrauliczne do belek QC12K i nożyce gilotynowe QC11K. W ofercie firmy znaleźć można też duży wybór pras, giętarek i nożyc mechanicznych, które znajdują szerokie zastosowanie w lżejszej produkcji.

Wszystkie produkty Harsle używane są obecnie w firmach zajmujących się obróbką metali, działających w branżach takich, jak produkcja dekoracji, przemysł stoczniowy, przemysł maszynowy i samochodowy. Maszyny Harsle znajdują też zastosowanie w innych, bardziej wyspecjalizowanych działach produkcji, w których cenione są za jakość wykonania, wysoką trwałość i dokładność pracy.
 

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami