Blog firmowy

Blog - bądź na bieżąco

Nowości z bloga Sprawdź co nowego

Jak przygotować rysunek techniczny do obróbki CNC

W artykule omówimy różne metody sporządzania rysunków technicznych oraz ich dostarczania do obróbki CNC. Przedstawimy kroki niezbędne do przygotowania tradycyjnego rysunku technicznego, zalety korzystania z formatów wektorowych lub CAD, informacje niezbędne na rysunku dla obróbki CNC oraz znaczenie dobrze przygotowanego rysunku technicznego dla jakości wykonania zamówionych części.

Praca z oprogramowaniem CAD w przemyśle metalowym

Ostatnie dwie lub trzy dekady przyniosły dynamiczny rozwój technologii komputerowych, w tym metod komputerowego wspomagania procesów technologicznych. Ten postęp znacząco wpłynął na różne branże, w tym również na przemysł, gdzie produkcja różnorodnych wyrobów stała się szybsza, bardziej zautomatyzowana i efektywniejsza.

Jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje obróbkę metali

Rok 2023 to czas, w którym sztuczna inteligencja (w skrócie SI z angielskiego artificial intelligence - AI ) wkroczyła na scenę przemysłową z impetem, zmieniając oblicze produkcji metalowej. Choć AI nie jest nowością w świecie technologii, to jej ostatnie postępy rewolucjonizują sposób, w jaki przemysł 4.0 wykonuje obróbkę metali.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami