Sprzedaż

Seria MR-Shear

Mechaniczne nożyce gilotynowe UPTEC Seria MR-Shear

Wyposażenie standardowe:

 • Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego NC
 • Programowalny, automatyczny zderzak o skoku 750mm
 • Pneumatyczny system podtrzymania blachy
 • Kwadratowe ramię ze skalą szt.1
 • Ramię podpierające arkusz szt.2
 • Ochrona palców
 • Podświetlona linia cięcia (iluminacja)
 • Łatwa regulacja odstępu między ostrzami
 • Śruba kulowa
 • Przenośny sterownik nożny z przyciskiem zatrzymania awaryjnego  
 • Fotokomórka na tylnych osłonach bezpieczeństwa
 
Parametry techniczne Mechanicznych nożyc gilotynowych UPTEC MR-Shear:
 
FILM POKAZOWY GILOTYNY MECHANICZNEJ MR1300X03

 

Gilotyna do metalu UPTEC seria MR-Shear


Gilotyna do metalu UPTEC seria MR-Shear spełni oczekiwania osób stawiających na maksymalną precyzję obróbki. To doskonała propozycja dla przedsiębiorstw z wielu różnych branż. Wysokiej klasy narzędzia spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Są nie tylko niezwykle wydajne, ale także niezawodne. Ich jakość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających! Ergonomiczne konstrukcje stanowią gwarancję komfortowej i bezpiecznej obsługi. Istotne, aby operator przestrzegał zaleceń producenta, a przed przystąpieniem do pracy odbył niezbędne szkolenie przygotowawcze.

Odporność na uszkodzenia


Nożyce gilotynowe mechaniczne z serii MR-Shear odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością, dzięki czemu nie trzeba obawiać się wystąpienia przedwczesnych usterek fizycznych. Ma to szczególne znaczenie dla firm z branży przemysłowej lub produkcyjnej. Prezentowane narzędzia zostały kompleksowo przystosowane do intensywnej eksploatacji. Warto podkreślić, że można utrzymać je w nienagannym stanie bez zbędnego wysiłku. Nie wymagają czasochłonnej oraz skomplikowanej konserwacji, co stanowi niepodważalną zaletę.

Prosta obsługa


Nożyce gilotynowe mechaniczne UPTEC seria MR-Shear są intuicyjne w obsłudze, co potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowników. Zmiana poszczególnych parametrów obróbki trwa zaledwie krótką chwilę. Narzędzia można z łatwością przystosować do indywidualnych potrzeb. Na wygodę pracy wpływa w dużej mierze pneumatyczne ramię podtrzymujące blachę, podświetlenie linii cięcia czy przenośny sterownik nożny z przyciskiem zatrzymania awaryjnego.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa


Mechaniczne nożyce gilotynowe UPTEC zostały zaprojektowane w zgodzie z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa. To właśnie dzięki temu są to narzędzie bezpieczne dla operatora oraz otoczenia. Znaczącym udogodnieniem jest osłona palców, która zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia niebezpiecznych wypadków podczas pracy. Prezentowane urządzenia powstały w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały, których skład wolny jest od toksycznych związków.

Nożyce gilotynowe mechaniczne UPTEC - precyzyjna obróbka


Gilotyna do blachy z serii MR-Shear wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy chcą uniknąć nawet najmniejszych niedociągnięć obróbki. Narzędzia renomowanej marki zostały zaprojektowane z troską o detale. Wszystko po to, aby obsługa urządzeń stała się czystą przyjemnością! Nie trzeba obawiać się konieczności wielokrotnego powtarzania cięcia. Plusem jest również oszczędność materiałów, a także efektywne wykorzystanie siły roboczej. Proponowane urządzenia posiadają bogate wyposażenie podstawowe, co również dobroczynnie wpływa na wygodę eksploatacji.

Dotykowy wyświetlacz


Nożyce gilotynowe UPTEC wyposażono w kolorowy wyświetlacz sterowany dotykowy. Odznacza się on wysoką czułością, dzięki czemu sterowanie jest niezwykle proste. Czytelny ekran umożliwia szybkie odnalezienie potrzebnych pozycji, a także zmianę poszczególnych parametrów. Należy zaznaczyć, że nie wykazuje on podatności na zarysowania, co sprawia, że narzędzia mogą być eksploatowane w trudnych warunkach.

Niezawodne działanie


Nożyce gilotynowe mechaniczne z serii MR-Shear wyróżniają się niską awaryjnością, dzięki czemu mogą pracować non stop przez długi czas. Z pewnością przypadnie to do gustu tym, którzy rozsądnie inwestują gotówkę. Wysokojakościowe podzespoły nie ulegną przedwczesnym usterkom, które mogłyby stanowić przyczynę wystąpienia zbędnych przestojów. Stawiając na sprawdzone narzędzia można podnieść produktywność załogi.

Pomoc fachowców


Nożyce mechaniczne do metalu UPTEC oferują wysoką dokładność cięcia, niską awaryjność, a także komfortowe sterowanie. Bezpośrednio przekłada się to na oszczędność czasu i gotówki. Realizacja złożonych prac będzie przebiegać sprawniej. Należy jednak pamiętać, że operator musi posiadać elementarną wiedzę z zakresu obsługi. Warto skorzystać z usługi wdrożenia i uruchomienia urządzeń. Dzięki temu fachowcy przeszkolą personel będzie w pełni gotowy do bezpiecznego wykonywania powierzonych zadań.
 

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami