Sprzedaż

Olej hydrauliczno-przekładniowy ORLEN

Profesjonalny olej hydrauliczno-przekładniowy w ofercie firmy BITOP

Bez względu na szczegółowe parametry, którymi charakteryzuje się konkretny olej hydrauliczno-przekładniowy jego głównym zadaniem w każdym przypadku jest uzyskanie na powierzchni pokrywanych sobą elementów efektywnie działającego filmu ochronnego. Dzięki temu nie tylko zabezpiecza on podzespoły danego układu przed przyspieszonym wyeksploatowaniem w związku z oddziałującymi na nie siłami tarcia, ale również znacząco redukuje stopień generowanego podczas pracy urządzenia hałasu.

Dodatkowo powłoka wytwarzana przez specjalistyczny olej hydrauliczno-przekładniowy na powierzchni określonego elementu odznacza się również dużą szczelnością, która ogranicza dostęp do niego wodzie oraz powietrzu, czyli jak powszechnie wiadomo głównym czynnikom odpowiedzialnym za zachodzenie procesu korozji.

W ramach naszego asortymentu proponujemy Państwu wysokiej jakości oleje hydrauliczno-przekładniowe z linii Galkop należącej do jednego z czołowych krajowych producentów szeroko rozumianej chemii przemysłowej, tj. od Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN. Wyroby te otrzymywane są przy zastosowaniu mineralnych olejów wysokorafinowanych, a także licznych, starannie dobieranych dodatków o właściwościach zapobiegających korodowaniu, utlenianiu oraz przyspieszonemu zużyciu.

Dzięki nowoczesnym technikom produkcyjnym stosowanym przez ORLEN, wieloletniej obecności w branży, specjalistycznej wiedzy oraz wspomnianej wcześniej, skrupulatnie opracowanej recepturze, każdy olej hydrauliczno-przekładniowy Galkop jest przykładem wyrobu o doskonałym stosunku ceny do uzyskiwanej w zamian jakości. Przy niskich kosztach po stronie klienta zapewnia bowiem m.in. istotnie wydłużoną żywotność podzespołów, a także płynne, zoptymalizowane oraz pozbawione zrywów działanie.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas olejów są spełniane przez nie standardy oraz aprobaty techniczne, którymi zostały one opatrzone. Wśród nich znajdują się m.in. normy DIN 51 524 cz.2-HLP oraz DIN 51 517 cz. 3-CLP, a także dopuszczenie FERRIT czy też zatwierdzenie możliwości oznaczania znakiem bezpieczeństwa przez Główny Instytut Górnictwa.

Oleje hydrauliczno-przekładniowe – dostępna oferta i zastosowania

W ramach naszego asortymentu olej hydrauliczno-przekładniowy Galkop występuje w niejednolitych wariantach zarówno pod względem wielkości opakowań (20-litrowy kanister lub beczka o pojemności 205 litrów), jak i w odniesieniu do swojej klasy lepkościowej – do wyboru jedna z czterech opcji: VG 46, 68, 100 albo 150.

Jeśli chodzi z kolei o zastosowania, w ogólnym ujęciu są one tożsame dla każdego z proponowanych przez nas wariantów oleju, obejmując smarowanie przekładni mechanicznych oraz układów hydraulicznych w urządzeniach stosowanych na potrzeby sektora wydobywczego oraz w ramach maszyn przemysłowych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Dodatkowo gdyby nie widzieli Państwo, który olej hydrauliczno-przekładniowy wybrać, serdecznie zapraszamy również do kontaktowania się z naszym personelem doradczym.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami