Sprzedaż

Sprzedaż

ilość produktów: 69

Maszyny do obróbki metalu

Spełniając oczekiwania klientów branży produkcyjnej zajmujących się obróbką metalu, BITOP dostarcza maszyny z nowoczesnymi systemami rozwiązań do realizacji procesów technologicznych obróbki plastycznej metalu. Zapewniamy indywidualne podejście, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz dopasowanie parametrów maszyn zgodnie z wymaganiami klientów. Oferujemy naszym Klientom solidne i sprawdzone maszyny. W naszej ofercie znajdziecie między innymi takie produkty jak: prasa krawędziowa CNC, nożyce gilotynowe, walcarki, giętarki.

Sprzedaż części do gilotyn

W swojej ofercie firma BITOP posiada części zamienne do pras krawędziowych oraz gilotyn hydraulicznych i mechanicznych. Oferujemy oryginalne części do gilotyn od producentów jak również bardzo dobrej jakości zamienniki. W niektórych przypadkach zajmujemy się także dorabianiem części podzespołów na podstawie oryginałów.

Wykonujemy wymiany całych systemów ułożyskowań osi. W dziedzinie hydrauliki siłowej zajmujemy się sprzedażą i kompleksową wymianą elementów połączeń hydraulicznych, bloków, zaworów oraz siłowników.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom szybko rozwijającego się rynku obróbki metalu Bitop w swojej ofercie przedstawia maszyny z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, które zapewniają wysoką jakość procesu obróbki, przyspieszają czas realizacji utrzymując przy tym niski koszt eksploatacji.

Dobór narzędzi do pras krawędziowych i gilotyn

Ponadto prowadzimy doradztwo techniczne w doborze narzędzi do pras krawędziowych oraz gilotyn hydraulicznych i mechanicznych. Na podstawie zapotrzebowań klientów dobieramy matryce oraz stemple potrzebne do procesu technologicznego. Pomagamy dobrać odpowiednie części do gilotyn i innych maszyn służących do obróbki matalu.
Oferujemy narzędzia oraz noże do gilotyn hydraulicznych wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami