Sprzedaż

GALKOP 46

Olej hydrauliczno-przekładniowy ORLEN

Olej hydrauliczno-przekładniowy ORLEN GALKOP 46

Opis produktu

GALKOP 46

Jakość:  
Lepkość: ISO VG: 46

Dostępne opakowania:
kanister: 20L
beczka: 205L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

Olej hydrauliczno-przekładniowy GALKOP 46

Powstający na bazie wysokorafinowanego oleju mineralnego GALKOP 46 firmy Orlen to doskonały wybór dla urządzeń hydraulicznych oraz przekładni, pracujących w wyjątkowo trudnych warunkach. Starannie dobrana formuła uzyskała szereg certyfikatów, które pozwalają korzystać z tego oleju nawet podczas pracy pod ziemią.

Charakterystyka

Olej hydrauliczno-przekładniowy GALKOP 46 cechuje się klasą lepkości VG 46, co oznacza, że mamy do czynienia z płynem, który znacznie łatwiej przemieszcza się wewnątrz instalacji – nawet w przypadku niskich temperatur. Jednocześnie taka klasa lepkości pozwala błyskawicznie dotrzeć do wszystkich podzespołów maszyny bez konieczności rozgrzewania oleju do wysokiej temperatury. W efekcie nawet w przypadku temperatury sięgającej -26° Celsjusza GALKOP 46 zapewnia doskonałą ochronę przed tarciem oraz utlenianiem. Aby jeszcze lepiej pełnić swoją funkcję, ten wysokorafinowany olej został wzbogacony szeregiem dodatków, które zmniejszają tarcie (EP) oraz zużycie metalowych części (AW). Inhibitory utleniania to kolejny składnik oleju GALKOP 46, który pomaga zadbać o kondycję parku maszynowego. Utrudnienie utleniania oznacza mniejsze ryzyko powstawania korozji, a także zjawisk związanych z kawitacją. Te ostatnie mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji oraz konieczności serwisowania urządzeń.

Zastosowanie

GALKOP 46 to olej przeznaczony do wykorzystania w podzespołach hydraulicznych, odpowiedzialnych za sterowanie, napędzanie oraz przenoszenie siły. Dodatkowo płyn może być stosowany wewnątrz przekładni stożkowych i walcowych, co znacznie zwiększa jego wszechstronność. Olej otrzymał certyfikat wydany przez Główny Instytut Górnictwa oraz dopuszczenie FERRIT, dzięki czemu GALKOP 46 jest dopuszczony do użytkowania w maszynach górniczych – zarówno podczas prac na powierzchni, jak i w podziemnych wyrobiskach. Olej hydrauliczno-przekładniowy GALKOP 46 sprawdzi się również doskonale w każdym miejscu, które wymaga płynu spełniającego normy DIN 51 524 HLP oraz DIN 51 517 CLP.

Normy, aprobaty, specyfikacje

DIN 51 524 cz.2-HLP
DIN 51 517 cz. 3-CLP
Oleje posiadają w klasach lepkościowych VG 46 ,68, 100, 150 zostały dopuszczone do stosowania w górnictwie i posiadają certyfikat wydany przez Główny Instytut Górnictwa uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa .
Dopuszczenie FERRIT


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami