Sprzedaż

HYDROL L-HL 46

Olej hydrauliczny ORLEN

Olej hydrauliczny ORLEN HYDROL L-HL 46

Opis produktu

HYDROL L-HL 46


Jakość; Klasa jakości wg ISO 11158-HL
Lepkość: ISO VG: 46

Dostępne opakowania:
kanister: 20 L
beczka: 60 L
beczka: 205 L


DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

Olej hydrauliczny Hydrol L-HL 46

 

Oleje hydrauliczne HYDROL L-HL 46 to nowoczesny produkt przeznaczony do hydrostatycznych układów hydraulicznych. Oleje te stosowane są przede wszystkim w układach nisko i średnio obciążonych przenoszących napęd i siłę, a także w hydraulicznych instalacjach sterowniczych.

 

Najważniejsze zalety olejów hydraulicznych HYDROL L-HL 46

 

Oleje hydrauliczne L-HL stworzone zostały z nowoczesnych składników, których zadaniem jest nie tylko przeniesienie siły, ale również zabezpieczenie metalowych elementów mechanizmów przed korozją i utlenianiem. Podstawą składu oferowanego preparatu jest bazowa mieszanka wysokiej jakości, wyselekcjonowanych olejów mineralnych, która zapewnia odpowiednie właściwości mechaniczne. W oleju znajdują się liczne dodatki uszlachetniające pozytywnie wpływające na jego właściwości przeciwutleniające, przeciwkorozyjne i trwałość w zróżnicowanych warunkach termicznych i przy zwiększonych obciążeniach. Stosowanie tego produktu zwiększa żywotność maszyn, w których jest używany i w pewnym stopniu ogranicza konieczność częstych zabiegów konserwatorskich. W praktyce przekłada się to na znaczne oszczędności dla przedsiębiorstw, w których do urządzeń hydraulicznych stosowany jest ten właśnie olej.

 

Do czego stosuje się oleje hydrauliczne L-HL?

 

Olej hydrauliczny Hydrol L-HL 46 stosowany może być w zróżnicowanych urządzeniach służących do przeniesienia siły i napędu. Jest częstym wyborem w hydraulicznych instalacjach sterowniczych. Może być stosowany w maszynach wykorzystywanych przez przemysł górniczy, dzięki temu, że jest on certyfikowany przez Główny Instytut Górnictwa. Oleje hydrauliczne L-HL wykorzystywane są przede wszystkim w umiarkowanych warunkach temperaturowych.

 

Olej hydrauliczny Orlen L-HL – najważniejsze certyfikaty

 

Oprócz wspomnianego certyfikatu Głównego Instytutu Górnictwa, który dopuszcza ten olej do stosowania w urządzeniach i instalacjach górniczych, preparat ma certyfikaty DIN 51524 cz. 1 i NO-91-A231: 1998, które dopuszczają go do bezpiecznego użytkowania na terenie EOG.


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami