Sprzedaż

HYDROL L-HM/HLP 46

Olej hydrauliczny ORLEN

Olej hydrauliczny ORLEN HYDROL L-HM/HLP 46

Opis produktu

HYDROL L-HM/HLP 46

 
Jakość: Klasa jakości wg ISO 11158 – HM
Lepkość: ISO VG: 46

Dostępne opakowania:
kanister: 20 L
beczka: 60 L
beczka: 205 L

DOSTAWA W CIĄGU 2-3 DNI!!
Stan: nowy

Olej hydrauliczny HYDROL L-HM/HLP

 

Oleje hydrauliczne HYDROL L-HM/HLP stworzone zostały dla zapewnienia większej odporności na korozję, zużycie materiału i utlenianie w hydrostatycznych układach hydraulicznych, do których są dedykowane. Oleje te powstały w oparciu o wysokiej jakości olej bazowy, który uzupełniono szeregiem nowoczesnych dodatków uszlachetniających. Ze względu na swoje liczne zalety produkt ten jest obecnie jednym z częściej wybieranych.

 

Najważniejsze zalety oleju hydraulicznego HYDROL L-HM/HLP

 

Zdecydowanie najważniejszą zaletą oleju hydraulicznego HYDROL L-HM/HLP jest zauważalne wydłużenie czasu eksploatacji urządzeń, w których preparat ten jest stosowany. Zastosowanie wyselekcjonowanych dodatków uszlachetniających sprawia, że materiał, z którego wykonano urządzenia, jest doskonale zabezpieczony przed korozją, co znacznie zwiększa jego żywotność. Zastosowanie oleju zabezpiecza też przed zużyciem elementy mechanizmów, pomiędzy którymi występuje tarcie. Wydłużenie przewidywalnego czasu eksploatacji w oczywisty sposób wpływa na oszczędności dla przedsiębiorstw, które wybierają ten właśnie produkt do swoich urządzeń.

 

Do czego stosuje się olej hydrauliczny HYDROL L-HM/HLP?

 

Oferowane oleje hydrauliczne Orlen znajdują zastosowanie przede wszystkim w hydraulicznych układach wysokoobciążonych. Stosuje się je w układach przeniesienia napędu i siły. Wykorzystywane są też w urządzeniach, w których zastosowano sterowanie hydrauliczne. Oleje hydrauliczne Orlen L-HM/HLP świetnie sprawdzają się we wszystkich układach, w których warunki pracy są trudne, na przykład ze względu na podwyższoną temperaturę i dużą wilgotność, w których oleje nie tylko zapewniają przeniesienie siły, ale również zabezpieczają elementy urządzeń przed korozją i nadmiernym zużyciem.

 

Jakie certyfikaty ma olej hydrauliczny HYDROL L-HM/HLP?

 

Wysokiej jakości oleje L-HM/HLP mają szereg certyfikatów, które świadczą o ich wysokiej jakości i możliwości stosowania w specjalistycznych i wrażliwych maszynach. Preparat uzyskał aprobaty między innymi Bosch Rexroth RE 90220-01, MAG/Cincinnati Machine P-70, czy Denison Hydraulics HF2/HF1/HF0. Został też dopuszczony do użytku w urządzeniach wykorzystywanych w górnictwie przez Główny Instytut Górnictwa.

Inne normy, aprobaty, specyfikacje


ZETOR (Proxima, Proxima Plus, Proxima Power, Forterra),
ATLAS COPCO
FERRIT
PONAR-SILESIA
DIN 51524 cz.2,
ISO 6743-4

 


Zobacz podobne urządzenia

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami